Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie

V FORUM KOBIET SGH

2018-09-25 kategoria: informacja 

​Serdecznie zapraszamy na piąte spotkanie organizowane w ramach Forum Kobiet SGH z Panią Dorotą Raniszewską pt. „Fotografia jako droga do lepszego zrozumienia siebie”. Spotkanie odbędzie się 17 października 2018 r. (środa) godz. 16:15 w sali nr 152, 1 p. w budynku G. 

Program spotkania: 

16:15-16:30 Wprowadzenie do tematu fotografii rozwoju osobistym i metafory w procesach myślenia i w mowie. 

16:30-17:15 Ćwiczenie z fotografią jako metaforą - Fotografia jako droga do lepszego zrozumienia siebie. 
Uczestnicy sami wybiorą zdjęcie z kolekcji prowadzącej a następnie przejdą przez ćwiczenie polegające na odnalezieniu własnych, indywidualnych znaczeń, które kryje dla nich wybrane zdjęcie w odniesieniu do swoich marzeń.
Podzielenie się osobistymi refleksjami odbędzie się w parach, zaś pełne omówienie we wspólnym gronie zamoderuje prowadząca.  

17:15-18:00 Prelekcja na temat fotografii w rozwoju osobistym wraz z różnymi przykładami z praktyki zawodowej prowadzącej – praktyki coachingu, warsztatów rozwoju osobistego oraz arteterapii.

18:00-18:15 Pytania ze strony uczestników

 
Pani Dorota Raniszewska to uznana w Polsce i na świecie ekspertka w dziedzinie fotografii w coachingu i rozwoju osobistym. Jest autorką książki „JEDEN OBRAZ-WIELE SŁÓW” poświęconej fotografii w rozwoju oraz „Kobieta” poświęconej kobietom. 

Rejestracja

Forum Kobiet SGH powstało z inicjatywy p. profesor Hanny Godlewskiej – Majkowskiej, prorektor ds. współpracy z otoczeniem. Pierwsze spotkanie, inicjujące tę inicjatywę, odbyło się 8 marca 2018 r., drugie 19 kwietnia, trzecie 17 maja a kolejne 14 czerwca 2018 r.

Więcej informacji na stronie Forum Kobiet SGH.

Archiwum