Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie

IX FORUM KOBIET

2019-08-07 kategoria: informacja 

Trzecie z cyklu „Po zdrowie" spotkanie pt. „W pigułce o alergii – o czym powinien wiedzieć każdy z nas”
Termin spotkania: 8 października 2019 r. godz. 16.15–18.40
Miejsce: SGH, Sala Senatu, Al. Niepodległości 162, budynek Główny, pok. 145 I piętro
 Szanowni Państwo,
Serdecznie zapraszamy na trzecie spotkanie z cyklu „Po zdrowie” organizowane w ramach Forum Kobiet SGH. Naszym gościem będzie Pan Prof. dr hab. n. medycznych Bolesław Samoliński.
Podczas trzeciego spotkania będziemy rozmawiali o tym, co powinniśmy wiedzieć na temat alergii oraz jak sobie z nią radzić wobec rosnącego zanieczyszczenia środowiska przyrodniczego i pojawiających się zagrożeń związanych kumulacją różnego rodzaju alergenów w naszym otoczeniu.
Poznamy jak środowisko wewnątrzdomowe, nawyki żywieniowe, styl życia, spożywanie leków oraz czynniki społeczne i ekonomiczne zwiększają ryzyko występowania chorób alergicznych, a także co możemy zrobić, aby to ryzyko jak najbardziej zmniejszyć.
Z uwagi na to, że w naszych domach szczególnie ważną rolę odgrywają zwierzęta domowe, w wystąpieniu Pan Profesora znajdą się także przekazy skierowane specjalnie do miłośników psów i kotów oraz innych pupili domowych.
 Ważnym wątkiem wystąpienia będzie także wpływ alergii na starość oraz sposoby zapobiegania alergiom lub ich powikłaniom.
Jeśli chcą Państwo przesłać pytania w ramach zaplanowanej rundy pytań i odpowiedzi, uprzejmie prosimy o przekazanie ich drogą mailową na adres mój mailowy  hgodle@sgh.waw.pl do 30 września 2019 r.
  Serdecznie zapraszam,
Prof. dr hab. Hanna Godlewska-Majkowska
Prorektor ds. współpracy z Otoczeniem
SGH
Link do rejestracji:

Archiwum