Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie

Zebranie wyborcze NSZZ Solidarność cz. II

2018-03-31 kategoria: informacja 

​Szanowni Koledzy,

W dniu 28 marca ROZPOCZĘŁO SIĘ, od wyświetlenia filmów z poświęcenia Sztandaru w 2015r,  Walne Zebranie  Organizacji Zakładowej  NSZZ "Solidarność" SGH,  na   którym  ZREALIZOWALIŚMY 7 punktów porządku  obrad.

"Pechowo" - (co się zawsze może przydarzyć, gdy balansuje się na krawędzi, a z pechem mieliśmy faktycznie do czynienia) - przy podejściu  do punktu  8 - wybory nowych  władz okazało się, że brakuje  na sali  jednej osoby, by   zebranie zachowało prawomocność. 

DLATEGO  ZGODNIE Z PRAWEM ZEBRANIE  NADAL TRWA, (tak jak Sejm Nieustający" w latach 1789-1791, tyle że 14 dni a nie 4 lata) i jest zawieszone do  5-go kwietnia, czwartek godzina 13.30  aula II Gmach Główny..   

Składam  ogromne podziękowania   osobom obecnym w dniu 28 czerwca, za obecność, wysłuchanie sprawozdań Komisji Zakładowej i Komisji Rewizyjnej  mijającej kadencji 2014-2018, za  udział  w krótkiej dyskusji  do której  ogniście zachęcał  przewodniczący  Zebrania. Nic nie można było poradzić, poza zrozumieniem dla osób które  MUSIAŁY wyjść  (a nie wolno niestety zostawiać koledze "upoważnienia" do głosowania)  i proszę w imieniu swoim , ale i  WSZYSTKICH kolegów o niezawodne stawiennictwo   w dniu  5-go kwietnia. czwartek godz.13.30.

Składam też  serdeczne podziękowania p Rektorowi dr hab. prof.  Piotrowi Wachowiakowi  za  godne  reprezentowanie  Jego Magnificencji dr hab. prof. Marka Rockiego  jako gość zaproszony  do udziału  w Zebraniu,  i za ciepłe, pełne uznania dla NAS  przemówienie  "inauguracyjne". Dziękuje tez p. Kanclerzowi  dr  Marcinowi Dąbrowskiemu, za oddzielne skierowane do mnie życzenia. 

Szanowni Koledzy

na zebraniu w dniu 5-go kwietnia  "MUSIMY" przeprowadzić  wybory nowych władz  Organizacji Związkowej NSZZ "Solidarność" SGH, "MUSIMY"  wybrać  delegata do Krajowej Sekcji Nauki  NSZZ "Solidarność" i  5 elektorów  na wybory  delegata na Walny Zjazd Związku

                                                                         Pozdrawiam. 
                                                                     S. Ryszard Domański 
                                                                        Przewodniczący KZ 

Archiwum