Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
ADMINISTRACJA SGH
Kancelaria Główna : Kancelaria Główna | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Kancelaria Główna
 

 Kancelaria Główna

 
​Kancelaria Główna zajmuje się obsługą korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej. Całkowity zakres obowiązków biura dostępny jest w zakładce Zakres Obowiązków Biura
 

 Informacje

 

Zmiany w obsłudze wysyłki zagranicznej przez Pocztę Polską

W nawiązaniu do komunikatu, w sprawie zawieszenia przyjmowania wszelkich przesyłek pocztowych do innych krajów, informujemy, że wysyłanie przesyłek zagranicznych zostaje przywrócone do następujących krajów.(wg tabeli)

więcej

Zmiany w obsłudze wysyłki przez Pocztę Polską

Od dnia 16.03.2020 nastepują zmiany w obsłudze korespondencji wychodzącej.

więcej

Praca Kancelarii Głównej w okresie obowiązywania zarządzenia

W okresie do 25.03.2020 Kancelaria Główna mieszcząca się w budynku G, pok. 58 będzie otwarta w godz. od 08:00 do 16:00. Skrócony zostaje czas dostarczenia korespondencji do budynku M maksymalnie do godziny 9.30.

więcej

Pit-y za rok 2019

Szanowni Państwo, Informujemy, że PIT-y za rok 2019 będzie można odebrać osobiście, za okazaniem dowodu osobistego, od 18 do 26 lutego br.: • w sekretariatach kolegiów – dot. osób pracujących w kolegiach (od 18 do 25 lutego), • w Kancelarii Głównej (pok. 58, budynek G) – dot. pozostałych pracowników SGH, • osoby zatrudnione na umowy inne niż umowa o pracę: odbiór w Kancelarii Głównej do 25 lutego br. W przypadku odbioru PIT-u dla innej osoby prosimy o przedstawienie pisemnego upoważnienia. Uprzejmie prosimy o czytelne podpisywanie się na liście odbiorców. Nieodebrane PIT-y zostaną wysłane listem poleconym w dniach 26–28 lutego 2020 r. na podane przez Kwesturę adresy.

więcej

Zawieszenie wysyłki do Chin przez Pocztę Polską

W związku z zawieszeniem operacji lotniczych do Chin oraz brakiem możliwości transportowych do tego kraju Poczta Polska zawiesza do odwołania przyjmowanie wszelkich przesyłek pocztowych przeznaczonych do tego kraju.

więcej

 
 
 

 Kierownik jednostki

 
 

 Wydarzenia

 
 

 Masz Pytanie?

 
 
Masz pytanie?
Telefon:
Imię i nazwisko:
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej
Dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana pytanie. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych jest dostępnych tutaj

Masz pytanie?

Wypełnij formularz dostępny on-line. Kliknij NAPISZ.