Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
ADMINISTRACJA SGH
Kancelaria Główna : Kancelaria Główna | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Kancelaria Główna
 

 Kancelaria Główna

 
​Kancelaria Główna zajmuje się obsługą korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej. Całkowity zakres obowiązków biura dostępny jest w zakładce Zakres Obowiązków Biura
 

 Informacje

 

Godziny pracy Kancelarii Głównej

Od 21.03.2022 roku Kancelaria Główna mieszcząca się w budynku G, pok. 58 będzie otwarta od poniedziałku do piątku od 8:00 do 17:00, z wyłączeniem dni wolnych od pracy.

więcej

Zmiany w obsłudze wysyłki zagranicznej przez Pocztę Polską

W nawiązaniu do komunikatu, w sprawie zawieszenia przyjmowania wszelkich przesyłek pocztowych do innych krajów, informujemy, że wysyłanie przesyłek zagranicznych zostaje przywrócone do następujących krajów.(wg tabeli)

więcej

Zmiany w obsłudze wysyłki przez Pocztę Polską

Od dnia 16.03.2020 nastepują zmiany w obsłudze korespondencji wychodzącej.

więcej

Praca Kancelarii Głównej w okresie obowiązywania zarządzenia

W okresie do 25.03.2020 Kancelaria Główna mieszcząca się w budynku G, pok. 58 będzie otwarta w godz. od 08:00 do 16:00. Skrócony zostaje czas dostarczenia korespondencji do budynku M maksymalnie do godziny 9.30.

więcej

Pit-y za rok 2019

Szanowni Państwo, Informujemy, że PIT-y za rok 2019 będzie można odebrać osobiście, za okazaniem dowodu osobistego, od 18 do 26 lutego br.: • w sekretariatach kolegiów – dot. osób pracujących w kolegiach (od 18 do 25 lutego), • w Kancelarii Głównej (pok. 58, budynek G) – dot. pozostałych pracowników SGH, • osoby zatrudnione na umowy inne niż umowa o pracę: odbiór w Kancelarii Głównej do 25 lutego br. W przypadku odbioru PIT-u dla innej osoby prosimy o przedstawienie pisemnego upoważnienia. Uprzejmie prosimy o czytelne podpisywanie się na liście odbiorców. Nieodebrane PIT-y zostaną wysłane listem poleconym w dniach 26–28 lutego 2020 r. na podane przez Kwesturę adresy.

więcej

 
 
 

 Kierownik jednostki

 
 

 Wydarzenia