Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
ADMINISTRACJA SGH
Kontakt : Kontakt – Dział Inwestycji i Remontów | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Dział Audytu Wewnętrznego - Kontakt
 

 kontakt

 
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Dział Zakupów
al. Niepodległości 162
02-554 Warszawa​​
e-mail: dz@sgh.waw.pl


mgr inż. Ewa Wojdak
Kierownik
budynek G, pok. 043
e-mail: Ewa.Wojdak@sgh.waw.pl
tel: +48 22 564 9664

Wojciech Nikścin
Zastępca Kierownika
budynek G, pok. 043
e-mail: wojciech.nikscin@sgh.waw.pl
tel: +48 22 564 9650


Sylwia Czuluk
specjalista
budynek G, pok. 044 (ma​gazyn)
e-mail: Sylwia.Czuluk@sgh.waw.pl
tel: +48 22 564 9582

Anna Poruszek
specjalista
budynek G, pok. 044 (magazyn)
e-mail: Anna.Poruszek@sgh.waw.pl
tel: +48 22 564 9582

Witold Sosnowski
specjalista
budynek G, pok. 044 (magazyn)
e-mail: Witold.Sosnowski@sgh.waw.pl
tel: +48 22 564 9582


Bartłomiej Kotecki
samodzielny referent (zakupy)
budynek G, pok. 043
e-mail: Bartlomiej.Kotecki@sgh.waw.pl
tel: +48 22 564 8645

Jacek Powierża
specjalista (zakupy)
budynek G, pok. 043
e-mail: Jacek.Powierza@sgh.waw.pl
tel: +48 22 564 9608

Rafał Wawryło
samodzielny referent (zakupy)
budynek G, pok. 043
e-mail: Rafal.Wawrylo@sgh.waw.pl
tel: +48 22 564 9688

Marcin Ziętek
starszy specjalista (zakupy)
budynek G, pok. 043
e-mail: Marcin.Zietek@sgh.waw.pl
tel: +48 22 564 8645

Stanisław Żebrowski
specjalista (zakupy)
budynek G, pok. 043
e-mail: Stanislaw.Zebrowski@sgh.waw.pl
tel: +48 22 564 9665


 
 
 

 Masz Pytanie?

 
 
Masz pytanie?
Telefon:
E-mail:
Imię i nazwisko:
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej
Dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana pytanie. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych jest dostępnych tutaj

Masz pytanie?

Wypełnij formularz dostępny on-line. Kliknij NAPISZ.