Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
ADMINISTRACJA SGH
Dział Spraw Osób z Niepełnosprawnościami : Dział Spraw Osób z Niepełnosprawnościami | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Dział Spraw Osób z Niepełnosprawnościami
 

 Dział Spraw Osób z Niepełnosprawnościami

 
​Witaj na stronie poświęconej problematyce osób z niepełnosprawnościami, prowadzonej przez pracowników Działu Spraw Osób z Niepełnosprawnościami SGH. 

Zapraszamy niepełnosprawnych studentów i pracowników naszej Uczelni oraz wszystkie osoby zainteresowane problemami niepełnosprawnych do kontaktowania się z nami. Proszę zgłaszać zarówno sprawy indywidualne, jak i problemy o charakterze ogólnym. Spróbujemy pomóc w załatwieniu spraw indywidualnych, a sygnały w kwestiach ogólnych pomogą w przystosowaniu Uczelni do potrzeb i możliwości osób z niepełnosprawnościami.  

A zatem:
zadzwoń, napisz, przyjdź porozmawiać!
 

 Informacje

 

Praca DSON

W związku z trwającą epidemią COVID-19, uprzejmie prosimy aby terminy wizyt w Dziale Spraw Osób z Niepełnosprawnościami uzgadniać za pośrednictwem telefonu (tel. kom: 509 194 196) lub poczty elektronicznej (e-mail: dsozn@sgh.waw.pl).

więcej

Program terapeutyczny dla młodych osób z niepełnosprawnością

Towarzystwo Pomocy Młodzieży zaprasza studentki i studentów do udziału w programie terapeutycznym „Pomoc młodym osobom z niepełnosprawnością”.

więcej

Oko w oko z osobą niewidomą

W majowym numerze Gazety SGH ukazał się artykuł autorstwa Moniki Woźnialis i Jarosława Gniatkowskiego, którzy odbywali praktyki zawodowe w Centrum Kariery i Relacji z Absolwentami oraz w Biurze Spraw Osób Niepełnosprawnych SGH.

więcej

Budynek M dostępny dla niepełnosprawnych ruchowo

Miło nam poinformować, że kolejny budynek należący do SGH został dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnością ruchową.

więcej

Przetwarzanie plików elektronicznych w serwisie RoboBraille

RoboBraille to serwis internetowy umożliwiający przekształcanie plików elektronicznych na formaty dostępne dla niewidomych i niedowidzących, w szczególności na mowę syntetyczną oraz pismo Braille’a.

więcej

 
 
 

 Wydarzenia

 
 

 Kierownik Działu