Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
ADMINISTRACJA SGH
Dział Spraw Osób Niepełnosprawnych : Dział Spraw Osób Niepełnosprawnych | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Dział Spraw Osób Niepełnosprawnych
 

 Dział Spraw Osób Niepełnosprawnych

 
​Witaj na stronie poświęconej problematyce osób z niepełnosprawnością, prowadzonej przez pracowników Działu Spraw Osób Niepełnosprawnych SGH. 

Zapraszamy niepełnosprawnych studentów i pracowników naszej Uczelni oraz wszystkie osoby zainteresowane problemami niepełnosprawnych do kontaktowania się z nami. Proszę zgłaszać zarówno sprawy indywidualne, jak i problemy o charakterze ogólnym. Spróbujemy pomóc w załatwieniu spraw indywidualnych, a sygnały w kwestiach ogólnych pomogą w przystosowaniu Uczelni do potrzeb i możliwości osób z niepełnosprawnością.  

A zatem:
zadzwoń, napisz, przyjdź porozmawiać!
 

 Informacje

 

Praca DSON od 2 listopada 2020 r.

W związku z trwającą epidemią COVID-19, od 2 listopada 2020 r. Dział Spraw Osób Niepełnosprawnych realizuje swoje zadania w trybie pracy zdalnej oraz w ograniczonym zakresie stacjonarnie. Z pracownikami działu można kontaktować się za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail: dson@sgh.waw.pl) bądź telefonicznie (tel. kom: 665 995 512 lub 509 194 196).

więcej

Program terapeutyczny dla młodych osób z niepełnosprawnością

Towarzystwo Pomocy Młodzieży zaprasza studentki i studentów do udziału w programie terapeutycznym „Pomoc młodym osobom z niepełnosprawnością”.

więcej

Oko w oko z osobą niewidomą

W majowym numerze Gazety SGH ukazał się artykuł autorstwa Moniki Woźnialis i Jarosława Gniatkowskiego, którzy odbywali praktyki zawodowe w Centrum Kariery i Relacji z Absolwentami oraz w Biurze Spraw Osób Niepełnosprawnych SGH.

więcej

Budynek M dostępny dla niepełnosprawnych ruchowo

Miło nam poinformować, że kolejny budynek należący do SGH został dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnością ruchową.

więcej

Przetwarzanie plików elektronicznych w serwisie RoboBraille

RoboBraille to serwis internetowy umożliwiający przekształcanie plików elektronicznych na formaty dostępne dla niewidomych i niedowidzących, w szczególności na mowę syntetyczną oraz pismo Braille’a.

więcej

 
 
 

 Wydarzenia

 
 

 Kierownik Działu