Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
ADMINISTRACJA SGH
Dział Socjalny : Podstawowa opieka medyczna
Dział Socjalny
 

 Podstawowa opieka medyczna w przychodniach MSWiA

 

 

SGH współpracuje z Centralnym Szpitalem Klinicznym MSWiA w Warszawie w celu zapewnienia studentom i pracownikom SGH wygodnego dostępu do podstawowej opieki zdrowotnej (POZ). Studenci i pracownicy SGH, a także ich rodziny, zyskują możliwość korzystania ze wszystkich świadczeń udzielanych w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia, czyli w ramach powszechnego ubezpieczenia bez dodatkowych opłat – w tym skierowania na badania diagnostyczne zgodnie z zakresem POZ, skierowania do lekarza specjalisty, skierowania do hospitalizacji. 

Świadczenia podstawowej opieki zdrowotnej (POZ) udzielane są na terenie Polikliniki CSK MSWiA przy ul. Sandomierskiej 5/7 w Warszawie pn.-pt. w. godz. 07:00-19:00 https://cskmswia.pl/pl/kliniki-i-poradnie/przychodnie-i-polikliniki-w-woj-mazowieckim/poliklinika-przy-ul-sandomierskiej-5-7-w-warszawie (nieopodal budynku M SGH, pomiędzy ul. Narbutta, a ul. Melsztyńską).

Poliklinika posiada pracownie diagnostyczne: EKG, RTG i USG, gabinet zabiegowy z punktem szczepień oraz punkt pobrań z zakresu badań analityki lekarskiej. Punkt pobrań jest czynny od pon.-pt. w godz. 07:15-09:00.

Zgodnie z umową między SGH a CSK MSWiA, pacjent zapisany do lekarza POZ przy ul. Sandomierskiej będzie podlegał kompleksowej opiece w systemie szpitala i zyska dostęp do pełnego pakietu usług medycznych.

Lekarz pierwszego kontaktu będzie przyjmować pacjentów w gabinecie przy ul. Sandomierskiej 5/7.

 

Rejestracja do lekarza odbywać się będzie pod numerem telefonu: 47 722 20 68 lub 47 722 20 69 czynnego od pon. do pt. w godz. 07:30-19:00. Oprócz rejestracji telefonicznej można rejestrować się także osobiście pn.-pt. od godz. 07:00-19:00 lub mailowo : rejestracja.sandomierska@cskmswia.pl.

Druki deklaracji wyboru lekarza pierwszego kontaktu, które można wykorzystać do wyboru lekarza POZ w Poliklinice CSK MSWiA przy ul. Sandormierskiej 5/7 dostępne są:

· w rejestracji Polikliniki na parterze 

· na stronie www.cskmswia.pl w zakładce Dla Pacjenta / Dokumenty/ Pliki do pobrania 

· Poprzez Internetowe Konto Pacjenta (IKP) https://pacjent.gov.pl/internetowe-konto-pacjenta

Świadczenia specjalistyczne realizowane są w przyklinicznych poradniach w CSK MSWiA przy Wołoskiej 137 w Warszawie https://cskmswia.pl/pl/kliniki-i-poradnie/poradnie

Świadczenia z zakresu specjalistycznej opieki medycznej udzielane będą we wszystkich punktach należących do CSK MSWiA: 

Poradnia Specjalistyczna "Frascati" https://cskmswia.pl/pl/kliniki-i-poradnie/przychodnie-i-polikliniki-w-woj-mazowieckim/poradnia-specjalistyczna-frascati 

Poliklinika w Siedlcach ul. Starowiejska 66 https://cskmswia.pl/pl/kliniki-i-poradnie/przychodnie-i-polikliniki-w-woj-mazowieckim/poliklinika-w-siedlcach-ul-starowiejska-66 

Poliklinika w Radomiu ul. Orląt Lwowskich 5 https://cskmswia.pl/pl/kliniki-i-poradnie/przychodnie-i-polikliniki-w-woj-mazowieckim/poliklinika-w-radomiu-ul-orlat-lwowskich-5 

Poliklinika w Ciechanowie ul. Mickiewicza 8 https://cskmswia.pl/pl/kliniki-i-poradnie/przychodnie-i-polikliniki-w-woj-mazowieckim/poliklinika-w-ciechanowie-ul-mickiewicza-8

WAŻNE !!!

Przy rejestracji należy mieć ze sobą:

  • •dokument tożsamości ( dowód. os., paszport, Kartę Polaka) 
  • dokument ubezpieczenia w przypadku kiedy system e-Wuś nie potwierdzi prawa do świadczeń (e-Wuś Elektroniczna Weryfikacja Uprawnień Świadczeniobiorców-to system umożliwiający natychmiastowe potwierdzenie prawa pacjenta do świadczeń opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych na podstawie nr pesel).
  • • Pacjenci nie posiadający nr pesel obowiązkowo powinni posiadać przy sobie dokument ubezpieczenia przy każdej wizycie(np. indywidualna umowa z NFZ + aktualny dowód wpłaty ZUS lub RMUA z uczelni, zakładu pracy).
 
 
 

 Kontakt

 
Dział Socjalny

al. Niepodległości 162
02-554 Warszawa

budynek G, pok. 61 B
e-mail: ds (w domenie sgh.waw.pl)
tel: +48 22 564 9635