Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
ADMINISTRACJA SGH
Dział Socjalny : Podstawowa opieka medyczna
Dział Socjalny
 

 Podstawowa opieka medyczna w przychodniach MSWiA

 

SGH współpracuje z Centralnym Szpitalem Klinicznym MSWiA w Warszawie w celu zapewnienia studentom i pracownikom SGH wygodnego dostępu do podstawowej opieki zdrowotnej (POZ). Studenci i pracownicy SGH, a także ich rodziny, zyskują możliwość korzystania ze wszystkich świadczeń udzielanych w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia, czyli w ramach powszechnego ubezpieczenia bez dodatkowych opłat – w tym skierowania na badania diagnostyczne zgodnie z zakresem POZ, skierowania do lekarza specjalisty, skierowania do hospitalizacji.

Świadczenia podstawowej opieki zdrowotnej (POZ) udzielane są na terenie Polikliniki CSK MSWiA przy ul. Sandomierskiej 5/7 w Warszawie (nieopodal budynku M SGH, pomiędzy ul. Narbutta a ul. Melsztyńską).

Rejestracji dokonać można pod numerem telefonu: 22 849 44 11. Oprócz rejestracji telefonicznej można rejestrować się także osobiście.

Druki deklaracji wyboru lekarza pierwszego kontaktu dostępne są w Poliklinice przy ul. Sandomierskiej 5/7.
WAŻNE: przy rejestracji należy mieć ze sobą dokument tożsamości. Przy zgłoszeniu proszę zaznaczyć, że jesteście Państwo studentem/pracownikiem SGH.

Oferta opieki zdrowotnej CSK MSWiA jest dobrowolna. Nie wymaga rezygnacji z dodatkowej odpłatnej opieki medycznej (Lux Med).

Więcej informacji na temat oferty CSK MSWiA na stronie: www.cskmswia.pl

 
 
 

 Kontakt

 
Dział Socjalny

al. Niepodległości 162
02-554 Warszawa

budynek G, pok. 61 B
e-mail: ds (w domenie sgh.waw.pl)
tel: +48 22 564 9635
 

 Masz pytanie?

 
 
Masz pytanie?
Telefon:
Imię i nazwisko:
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej
Dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana pytanie. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych jest dostępnych tutaj

Masz pytanie?

Wypełnij formularz dostępny on-line. Kliknij NAPISZ.