Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie

Podstawowa opieka medyczna w przychodniach MSWiA

2013-09-25 kategoria: informacja 

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie współpracuje z Centralnym Szpitalem Klinicznym MSWiA w Warszawie w celu zapewnienia studentom i pracownikom SGH wygodnego dostępu do podstawowej opieki zdrowotnej (POZ). Oferta jest uzupełnieniem dotychczas funkcjonującego w budynku G gabinetu lekarskiego. Studenci i pracownicy SGH, a także ich rodziny, zyskują możliwość korzystania ze wszystkich świadczeń udzielanych w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia, czyli w ramach powszechnego ubezpieczenia bez dodatkowych opłat – w tym skierowania na badania diagnostyczne zgodnie z zakresem POZ, skierowania do lekarza specjalisty, skierowania do hospitalizacji.

Świadczenia podstawowej opieki zdrowotnej (POZ) udzielane będą na terenie Polikliniki CSK MSWiA przy ul. Sandomierskiej 5/7 w Warszawie „(nieopodal budynku M SGH, pomiędzy ul. Narbutta a ul. Melsztyńską. Ponadto w poliklinice przy ul. Sandomierskiej przyjmują specjaliści z zakresu:

 • Chirurgii
 • Kardiologii
 • Dermatologii
 • Neurologii
 • Okulistyki
 • Endokrynologii
 • Laryngologii
 • Urologii

Poliklinika posiada pracownie diagnostyczne: EKG, RTG i USG, gabinet zabiegowy z punktem szczepień oraz punkt pobrań z zakresu badań analityki lekarskiej. Podstawowe badania laboratoryjne będą wykonywane dwa razy w tygodniu w godzinach porannych.

Świadczenia specjalistyczne realizowane są również w przyklinicznych poradniach w CSK MSWiA przy Wołoskiej. Świadczenia z zakresu specjalistycznej opieki medycznej udzielane będą we wszystkich punktach należących do CSK MSWiA:

 1. Przychodnia Medycyny Rodzinnej CSK MSWiA w Warszawie przy ul. Wołoskiej 137
 2. Podstawowa Opieka Zdrowotna Filia Podstawowej Opieki Zdrowotnej na ul. Wołoskiej 137, ul. Frascati 2  Warszawa
 3. Przychodnia Zdrowia Psychicznego ul. Wołoska 137 w Warszawie
 4. Przychodnia dla Dzieci i Młodzieży ul. Wołoska 137 w Warszawie
 5. Poliklinika przy ul. Sandomierskiej 5/7 w Warszawie
 6. Poliklinika w Siedlcach ul. Starowiejska 66
 7. Poliklinika w Radomiu ul. Orląt Lwowskich 5
 8. Poliklinika w Ciechanowie ul. Mickiewicza 8
 9. Poliklinika w Płocku, ul. Sportowa 2

Zgodnie z umową między SGH a CSK MSWiA, pacjent zapisany do lekarza POZ przy ul. Sandomierskiej będzie podlegał kompleksowej opiece w systemie szpitala i zyska dostęp do pełnego pakietu usług medycznych.

Lekarz pierwszego kontaktu będzie przyjmować pacjentów w gabinecie przy ul. Sandomierskiej 5/7. Rejestracja do lekarza odbywać się będzie za pośrednictwem dedykowanego SGH numeru telefonu: 22 849 44 11. Oprócz rejestracji telefonicznej można rejestrować się także osobiście.

Druki deklaracji wyboru lekarza pierwszego kontaktu, które można wykorzystać do wyboru lekarza POZ przy ul. Sandomierskiej 5/7 dostępne są:

 • w Poliklinice przy ul. Sandomierskiej 5/7;
 • na stronie internetowej www.cskmswia.pl/;
 • dla pracowników deklaracje będą dostępne także w komórce socjalnej (pok. 408, bud. G), a niezależnie od tego pracownicy mogą deklarację samodzielnie pobrać i wydrukować ze strony: http://administracja.sgh.waw.pl/pl/socjalny/sprawy/Strony/default.aspx. Tam też znajduje się wzór prawidłowo wypełnionej deklaracji.
 • Studentom druki udostępnione zostaną podczas kwaterowania w domach studenckich. Druki dostępne będą również w Biurze Samorządu Studentów.
 • Studenci i pracownicy SGH chcący korzystać z oferty CSK MSWiA, wypełnioną deklarację składają przy pierwszej rejestracji w Poliklinice przy ul. Sandomierskiej 5/7. Pacjenci mogą liczyć na pomoc personelu Polikliniki w wypełnieniu deklaracji wyboru lekarza POZ, zarówno podczas zapisu na pierwszą wizytę, jak i w rozmowie telefonicznej z rejestracją. WAŻNE: przy rejestracji należy mieć ze sobą dokument tożsamości i dowód ubezpieczenia. Przy zgłoszeniu proszę powiedzieć, że jesteście Państwo studentem/pracownikiem SGH.

Dodatkowa oferta opieki zdrowotnej CSK MSWiA jest dobrowolna. Nie wymaga rezygnacji z dotychczasowych usług w gabinecie lekarskim w budynku G, bądź z dodatkowej odpłatnej opieki medycznej (Lux Med).

Więcej informacji na temat oferty CSK MSWiA na stronie: www.cskmswia.pl

Archiwum