Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
ADMINISTRACJA SGH
Dział Obsługi Projektów : Dział Obsługi Projektów | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Dział Obsługi Projektów
 

 Dział Obsługi Projektów

 

Dział Obsługi Projektów jest jednostką odpowiedzialną za zapewnienie kompleksowego wsparcia w zakresie przygotowania i realizacji projektów w SGH.

Dział Obsługi Projektów, we współpracy z Działem Księgowości Projektowej, zajmuje się obsługą przedsięwzięć naukowych, badawczych, organizacyjnych i innych, finansowanych przez instytucje i programy krajowe i międzynarodowe, z wyjątkiem programów edukacyjnych współpracy międzynarodowej, badań statutowych i badań młodych naukowców.

 

 Informacje

 

NCN ogłasza MAESTRO 12, SONATĘ BIS 10 i DAINĘ 2

Zapraszamy do aplikowania do kolejnych edycji konkursów NCN. Doświadczeni badacze -MAESTRO 12, naukowcy zamierzający utworzyć zespoły badawcze - SONATA BIS 10 oraz osoby planujące realizację projektów we współpracy z litewskimi uczonymi –DAINA 2 to adresaci ogłoszonych właśnie konkursów NCN, których łączny budżet wynosi 180 mln zł. Nabór w SGH trwa do 1 września 2020r.

więcej

NCN - kolejna edycja Miniatury na pojedyncze działania

Dyrektor Narodowego Centrum Nauki ogłasza konkurs MINIATURA 4, do którego mogą być zgłaszane wnioski na realizację pojedynczego działania naukowego w jednej z wymienionych form: badań wstępnych/pilotażowych, kwerendy, stażu naukowego, wyjazdu badawczego albo wyjazdu konsultacyjnego.

więcej

NCN ogłasza wyniki konkursów OPUS i PRELUDIUM 18

NCN ogłosiło wyniki kolejnej edycji konkursów Preludium i Opus, w której brali udział również naukowcy SGH.

więcej

NCN ogłasza szkolenie online dla wnioskodawców

Zapraszamy wszystkich chętnych wnioskodawców na szkolenia online, zaplanowane w dniach 2-4 czerwca 2020 r. Na szkolenie należy się wcześniej zarejestrować, limit miejsc to 500 osób na każdą grupę. Decyduje kolejność zgłoszeń.

więcej

NCN ogłasza konkurs ALPHORN–COVID-19

Narodowe Centrum Nauki ogłasza międzynarodowy konkurs ALPHORN–COVID-19 na polsko-szwajcarskie projekty badawcze poświęcone badaniom nad COVID-19. Konkurs jest organizowany we współpracy ze szwajcarską agencją Swiss National Science Foundation (SNSF).

więcej

 
 
 

 EZD - kierowanie korespondencji wewnętrznej

 

Zwracamy się z prośbą o kierowanie korespondencji w EZD

bezpośrednio 

do osób zajmujących się obsługą danego projektu, a w przypadku, gdy informacja ta nie jest znana, na ogólne konto

„SEKRETARIAT ADOP”.

 

 Wydarzenia

 
 

 Kierownik jednostki

 
 

 Masz Pytanie?

 
 
Masz pytanie?
Telefon:
E-mail:
Imię i nazwisko:
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej
Dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana pytanie. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych jest dostępnych tutaj

Masz pytanie?

Wypełnij formularz dostępny on-line. Kliknij NAPISZ.