Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
ADMINISTRACJA SGH
Dział Obsługi Projektów : Dział Obsługi Projektów | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Dział Obsługi Projektów
 

 Dział Obsługi Projektów

 

Dział Obsługi Projektów jest jednostką odpowiedzialną za zapewnienie kompleksowego wsparcia w zakresie przygotowania i realizacji projektów w SGH.

Dział Obsługi Projektów, we współpracy z Działem Księgowości Projektowej, zajmuje się obsługą przedsięwzięć naukowych, badawczych, organizacyjnych i innych, finansowanych przez instytucje i programy krajowe i międzynarodowe, z wyjątkiem programów edukacyjnych współpracy międzynarodowej, badań statutowych i badań młodych naukowców.


 

Pracujemy zdalnie!

Pracownicy Działu Obsługi Projektów będą pracować w systemie rotacynym, polegającym na pracy w siedzibie Uczelni oraz pracy zdalnej, poza jej siedzibą.  Prosimy o kontakt drogą mailową lub telefoniczną na dotychczasowe służbowe numery stacjonarne (połączenia przychodzące zostały przekierowane).
 

W celu zapewnienia bezpieczeństwa naszym interesantom oraz pracownikom ADOP, nasza obecność w biurze będzie ograniczona do niezbędnego minimum zapewniającego ciągłość działania jednostki. 

Prosimy o ograniczenie wizyt do sytuacji niezbędnych, jak np. podpisanie umów. W przypadku konieczności bezpośredniego kontaktu z nami, prosimy o ustalanie terminów wizyt z opiekunami projektów.

 
 

 Informacje

 

Komunikat dotyczący pracy zdalnej działu obsługi projektów

Szanowni Państwo, zgodnie z zapisami Zarządzenia Kanclerza nr 17 z dnia 30 lipca 2020 r. w sprawie organizacji prac i przebywania na terenie Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie w związku z przeciwdziałaniem rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2 wywołującego chorobę COVID-19 pracownicy DOP będą pracować w systemie rotacyjnym. informujemy że wsparcie realizacji projektów będzie odbywało się w trybie zdalnym. W ogłoszeniu znajdziecie Pańśtwo szczególowe informacje.

więcej

prof. dr hab. Jakub Growiec laureatem nagrody NCN

Wyróżnienie, jakim jest Nagroda NCN trafiło do rąk trzech wybitnych młodych naukowców, którzy dokonali znaczących odkryć w dziedzinie badań podstawowych. Nagroda przyznana została w trzech obszarach badawczych: naukach humanistycznych, społecznych i o sztuce, naukach o życiu oraz naukach ścisłych i technicznych. Pan dr hab. Jakub Growiec otrzymał nagrodę w obszarze nauk humanistycznych, społecznych i o sztuce.

więcej

Nowy konkurs NCN: OPUS 20+LAP oraz inne cykliczne konkursy

Narodowe Centrum Nauki zachęca do nowej odsłony konkursu NCN: OPIS 20+LAP, w którym w ramach współpracy miedzynarodowej NCN bedzie pełnić rolę agencji wiodącej. Partnerzy zagraniczni będą mogli równolegle starać się o finansowanie swojej części badań do właściwych dla nich instytucji w ramach programów organizowanych we współpracy z NCN. Ponadto ruszyło kolejne rozdanie cyklicznych konkursów NCN jak: Sonata, Preludium BIS, czy Beethocen Classic.

więcej

Znamy wyniki ósmej edycji konkursu ETIUDA NCN

Narodowe Centrum Nauki sfinansuje 84 stypendia dla doktorantów realizujących badania podstawowe, którzy stawiają pierwsze kroki na ścieżce kariery naukowej. Wśród laureatów znalazł się doktorant SGH w Kolegium Gospodarki Światowej.

więcej

NCN ogłasza MAESTRO 12, SONATĘ BIS 10 i DAINĘ 2

Zapraszamy do aplikowania do kolejnych edycji konkursów NCN. Doświadczeni badacze -MAESTRO 12, naukowcy zamierzający utworzyć zespoły badawcze - SONATA BIS 10 oraz osoby planujące realizację projektów we współpracy z litewskimi uczonymi –DAINA 2 to adresaci ogłoszonych właśnie konkursów NCN, których łączny budżet wynosi 180 mln zł. Nabór w SGH trwa do 1 września 2020r.

więcej

 
 
 

 EZD - kierowanie korespondencji wewnętrznej

 

Zwracamy się z prośbą o kierowanie korespondencji w EZD

bezpośrednio 

do osób zajmujących się obsługą danego projektu, a w przypadku, gdy informacja ta nie jest znana, na ogólne konto

„SEKRETARIAT ADOP”.

 

 Wydarzenia

 
 

 Kierownik jednostki

 
 

 Masz Pytanie?

 
 
Masz pytanie?
Telefon:
E-mail:
Imię i nazwisko:
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej
Dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana pytanie. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych jest dostępnych tutaj

Masz pytanie?

Wypełnij formularz dostępny on-line. Kliknij NAPISZ.