Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
ADMINISTRACJA SGH
Dział Nauki : Dział Nauki | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Dział Nauki
 

 Dział Nauki

 
​Dział Nauki jest jednostką odpowiedzialną za sprawy związane z analizą działalności naukowej prowadzonej przez jednostki podstawowe uczelni, przygotowaniem i koordynacją informacji i sprawozdawczości z działalności naukowej.
 

 Informacje

 

Konkurs dla Studenckich Kół Naukowych - II edycja

Prorektor Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie ogłasza II edycję konkursu dla Studenckich Kół Naukowych działających w SGH

więcej

Międzyuczelniane Granty Badawcze SGH-UEW - START 30 września

Międzyuczelniane Granty Badawcze SGH-UEW – od 30 września br. rusza NOWY PROGRAM na badania naukowe. Szkoła Główna Handlowa w Warszawie oraz Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu organizują konkurs na dofinansowanie badań w ramach międzyuczelnianych grantów dla swoich pracowników badawczych i badawczo-dydaktycznych.

więcej

XXIII Festiwal Nauki w SGH 23-27 września 2019

W dniach 23-27 września zapraszamy na Festiwal Nauki do SGH. Program Festiwalu Nauki podzielony jest na dwie części: lekcje festiwalowe i spotkania klubowe. Wszystkie wydarzenia odbywać się będą w głównej siedzibie uczelni, przy al. Niepodległości 162. Na pierwsze zajęcia zapraszamy już 23 września.

więcej

Program START - edycja 2020

Informujemy o naborze wniosków do kolejnej edycji Programu "START" ogłoszonym przez Fundację Nauki Polskiej. "START" to roczne stypendia dla wybitnych młodych uczonych na początku kariery naukowej posiadających udokumentowane osiągnięcia w swojej dziedzinie badań. Nabór wniosków do konkursu START 2020 zostanie uruchomiony w drugiej połowie września br. i zakończy się 31 października br.

więcej

Ogłoszenie o rekrutacji do Programu "Młody naukowiec SGH"

Prorektor ds. nauki i zarządzania dr hab. Piotr Wachowiak, prof. SGH w dniu 6 czerwca br. ogłosił harmonogram rekrutacji do programu "Młody Naukowiec SGH"

więcej

 
 
 

 Wydarzenia

 
 

 Kierownik jednostki

 
 

 Masz Pytanie?

 
 
Masz pytanie?
Telefon:
E-mail:
Imię i nazwisko:
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej
Dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana pytanie. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych jest dostępnych tutaj

Masz pytanie?

Wypełnij formularz dostępny on-line. Kliknij NAPISZ.