Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
ADMINISTRACJA SGH
Dział Nauki : Dział Nauki | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Dział Nauki
 

 Dział Nauki

 
​Dział Nauki jest jednostką odpowiedzialną za sprawy związane z analizą działalności naukowej prowadzonej przez jednostki podstawowe uczelni, przygotowaniem i koordynacją informacji i sprawozdawczości z działalności naukowej.
 

 Informacje

 

IV edycja Programu "Młody naukowiec SGH"

Rusza rekrutacja do IV edycji Programu „Młody Naukowiec SGH”. To prestiżowy program skierowany do studentów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie umożliwiający podjęcie działalności naukowej już w trakcie studiów, poszerzający wiedzę i umiejętności przydatne w późniejszej pracy. Program skierowany jest do: studentów III roku studiów pierwszego stopnia Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, zamierzających kontynuować naukę w SGH oraz studentów I roku studiów drugiego stopnia SGH.

więcej

WYNIKI KONKURSU – MIĘDZYUCZELNIANE GRANTY BADAWCZE SGH–UEW

Szanowni Państwo, z przyjemnością ogłaszamy wyniki III edycji konkursu Międzyuczelnianych Grantów Badawczych SGH i UEW, w którym finansowanie otrzymały 3 międzyuczelniane zespoły badawcze uzyskując największe poparcie Międzyuczelnianej Komisji Naukowej.

więcej

I. Edycja Międzyuczelnianych Grantów Badawczych - KONKURS

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie, Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu oraz Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach przystępują do współpracy partnerskiej i organizują konkurs na finansowanie badań w ramach międzyuczelnianych grantów dla swoich pracowników badawczych, badawczo-dydaktycznych i uczestników Szkół Doktorskich.

więcej

Stypendia dla wybitnych młodych naukowców - nabór wniosków

​Dział Nauki informuje, że od 1 grudnia do 31 grudnia 2021 r. można składać wnioski o stypendia ministra właściwego do spraw nauki i szkolnictwa wyższego dla wybitnych młodych naukowców, którzy wykazują się znaczącymi osiągnięciami w działalności naukowej.

więcej

Przedłużenie terminu Konkursu dla Studenckich Kół Naukowych

Uprzejmie informujemy, że do dnia 15 listopada przedłużono termin składania wniosków w ramach IV edycji konkursu dla Studenckich Kół Naukowych działających w SGH.

więcej

 
 
 

 Wydarzenia

 
 

 Kierownik jednostki