Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
ADMINISTRACJA SGH
Dział Nauki : Dział Nauki | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Dział Nauki
 

 Dział Nauki

 
​Dział Nauki jest jednostką odpowiedzialną za sprawy związane z analizą działalności naukowej prowadzonej przez jednostki podstawowe uczelni, przygotowaniem i koordynacją informacji i sprawozdawczości z działalności naukowej.
 

 Informacje

 

GRANTY BADAWCZE SGH-UEW -III edycja

Uprzejmie informujemy, że do dnia 29 października przedłużony został termin złożenia biogramów naukowych w ramach konkursu na III edycję Międzyuczelnianych Grantów Badawczych realizowanych przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie oraz ​Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu Konkurs skierowany jest do nauczycieli akademickich obu Uczelni.

więcej

Konkurs dla Studenckich Kół Naukowych - IV edycja

Prorektor ds. nauki Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie ogłasza IV edycję konkursu dla Studenckich Kół Naukowych działających w SGH.

więcej

XXV Festiwal Nauki w SGH 20-24 września 2021

Jak co roku w ostatnich tygodniach września organizowany jest Festiwal Nauki w Warszawie. Od 2016 roku w jego organizację zaangażowana jest także Szkoła Główna Handlowa w Warszawie jako jeden z siedmiu współorganizatorów wydarzenia. Tegoroczne hasło festiwalowe brzmi „Szczepimy naukę". W dniach 20-24.09 w SGH będą odbywały się lekcje festiwalowe przeznaczone dla zorganizowanych grup szkolnych oraz otwarte spotkania klubowe dla osób zainteresowanych tematem wykładu prezentowanym w danym dniu.

więcej

III EDYCJA PROGRAMU "MŁODY NAUKOWIEC SGH"

Przypominamy, że 27 czerwca mija termin skłdania formularzy w konkursie "Młody Naukowciec SGH". Wszytskich zainteresowanych zapraszamy do wzięcia udziału w Konkursie.

więcej

Badanie ankietowe strategia HRS4R i polityka OTM-R w SGH 

W zwiazku z wdrażaniem strategii HRS4R oraz polityki OTM-R w SGH zapraszamy nauczycieli akademickich i doktorantów do udziału w drugim badaniu ankietowym na temat "Wdrożenia strategii HRS4R oraz polityki OTM-R w SGH",  które jest związane z nadaniem Szkole Głównej Handlowej wyróżnienia HR Excellence in Research.  

więcej

 
 
 

 Wydarzenia

 
 

 Kierownik jednostki