Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
ADMINISTRACJA SGH
Dział Nauki : Dział Nauki | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Dział Nauki
 

 Dział Nauki

 
​Dział Nauki jest jednostką odpowiedzialną za sprawy związane z analizą działalności naukowej prowadzonej przez jednostki podstawowe uczelni, przygotowaniem i koordynacją informacji i sprawozdawczości z działalności naukowej.
 

 Informacje

 

III EDYCJA KONKURSU NA GRANTY BADAWCZE SGH-UEW

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie oraz ​Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu ogłaszają nabór wniosków do III edycji konkursu na Międzyuczelniane Granty Badawcze. Konkurs skierowany jest do pracowników badawczych i badawczo-dydaktycznych obu Uczelni.

więcej

III EDYCJA PROGRAMU "MŁODY NAUKOWIEC SGH"

Przypominamy, że 27 czerwca mija termin skłdania formularzy w konkursie "Młody Naukowciec SGH". Wszytskich zainteresowanych zapraszamy do wzięcia udziału w Konkursie.

więcej

Badanie ankietowe strategia HRS4R i polityka OTM-R w SGH 

W zwiazku z wdrażaniem strategii HRS4R oraz polityki OTM-R w SGH zapraszamy nauczycieli akademickich i doktorantów do udziału w drugim badaniu ankietowym na temat "Wdrożenia strategii HRS4R oraz polityki OTM-R w SGH",  które jest związane z nadaniem Szkole Głównej Handlowej wyróżnienia HR Excellence in Research.  

więcej

Festiwal Nauki 2021 - zaproszenie do poprowadzenia zajęć

W dniach 20 – 24 września 2021 r. w SGH planowana jest organizacja XXV Festiwalu Nauki pod hasłem „Szczepimy naukę”. Tradycją poprzednich lat serdecznie zapraszamy do poprowadzenia lekcji i/lub spotkań w czasie festiwalowego tygodnia.

więcej

Dr Ewa Jastrzębska rzeczniczką etyki SGH

Zgodnie z Regulaminem wyboru rzecznika etyki Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie w trybie głosowania z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, Komisja ds. wyboru rzecznika etyki SGH ogłasza wyniki głosowania.

więcej

 
 
 

 Wydarzenia

 
 

 Kierownik jednostki