Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
ADMINISTRACJA SGH
Dział Nauki : Dział Nauki | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Dział Nauki
 

 Dział Nauki

 
​Dział Nauki jest jednostką odpowiedzialną za sprawy związane z analizą działalności naukowej prowadzonej przez jednostki podstawowe uczelni, przygotowaniem i koordynacją informacji i sprawozdawczości z działalności naukowej.
 

 Informacje

 

PROGRAM START - EDYCJA 2021

Informujemy o naborze wniosków do kolejnej edycji Programu "START" ogłoszonym przez Fundację Nauki Polskiej. "START" to roczne stypendia dla wybitnych młodych uczonych na początku kariery naukowej posiadających udokumentowane osiągnięcia w swojej dziedzinie badań. Nabór wniosków do konkursu START został juz uruchomiony i zakończy się 2 listopada br.

więcej

Konkurs dla Studenckich Kół Naukowych - III edycja

Prorektor ds. nauki Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie ogłasza III edycję konkursu dla Studenckich Kół Naukowych działających w SGH.

więcej

XXIV Festiwal Nauki w SGH 21-25 września 2020

W dniach 21-25 września 2020 r. zapraszamy na Festiwal Nauki do SGH. Program Festiwalu Nauki podzielony jest na dwie części: lekcje festiwalowe i spotkania klubowe. Wszystkie wydarzenia odbywać się będą w głównej siedzibie uczelni, przy al. Niepodległości 162. Na pierwsze zajęcia zapraszamy już 21 września.

więcej

Konkurs na międzyuczelniane granty naukowe SGH-UEW-II edycja

Do dnia 30 września 2020 r. został przedłużony termin składania biogramów w ramach II edycji konkursu na Międzyuczelniane Granty Naukowe SGH-UEW.

więcej

Szkolenie z zarządzania danymi badawczymi - pracownicy SGH

1 lipca 2020 r. w godz. 12.00 – 15.30 odbędzie się szkolenie online nt. Planu Zarządzania Danymi Badawczymi organizowane wspólnie przez Interdyscyplinarne Centrum Modelowania Matematycznego i Komputerowego UW oraz SGH.

więcej

 
 
 

 Wydarzenia

 
 

 Kierownik jednostki

 
 

 Masz Pytanie?

 
 
Masz pytanie?
Telefon:
E-mail:
Imię i nazwisko:
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej
Dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana pytanie. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych jest dostępnych tutaj

Masz pytanie?

Wypełnij formularz dostępny on-line. Kliknij NAPISZ.