Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
ADMINISTRACJA SGH
Dział Nauki : Dział Nauki | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Dział Nauki
 

 Dział Nauki

 
​Dział Nauki jest jednostką odpowiedzialną za sprawy związane z analizą działalności naukowej prowadzonej przez jednostki podstawowe uczelni, przygotowaniem i koordynacją informacji i sprawozdawczości z działalności naukowej.
 

 Informacje

 

Szkolenie z zarządzania danymi badawczymi - pracownicy SGH

1 lipca 2020 r. w godz. 12.00 – 15.30 odbędzie się szkolenie online nt. Planu Zarządzania Danymi Badawczymi organizowane wspólnie przez Interdyscyplinarne Centrum Modelowania Matematycznego i Komputerowego UW oraz SGH.

więcej

Konkurs na międzyuczelniane granty naukowe SGH-UEW-II edycja

Prorektor ds. nauki i zarządzania, prof. Piotr Wachowiak ogłasza nabór wniosków na II edycję konkursu Międzyuczelnianych Grantów Naukowych SGH-UEW.

więcej

II edycja Programu "Młody naukowiec SGH"

Prorektor ds. nauki i zarządzania, prof. Piotr Wachowiak ogłasza nabór wniosków na II edycję Programu „Młody Naukowiec SGH”. Wnioski w formie online (za pomocą formularza rejestracyjnego) można składać od 29 maja do 22 czerwca br. Program skierowany jest do: studentów III roku studiów pierwszego stopnia Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, zamierzających kontynuować naukę w SGH oraz studentów I roku studiów drugiego stopnia SGH.

więcej

Szkoła Główna Domowa, czyli odrób lekcje z SGH

Wyrażając podziękowanie dla całego personelu medycznego szpitala jednoimiennego MSWiA w Warszawie za ciężką pracę w trudnym okresie pandemii, w trosce o ich dzieci w wieku szkolnym Szkoła Główna Handlowa w Warszawie zainicjowała akcję wolontariacką pod nazwą "Szkoła Główna Domowa, czyli odrób lekcje z SGH".

więcej

Wyniki konkursu - Międzyuczelniane Granty Naukowe SGH-UEW

Szanowni Państwo, Ogłaszamy wyniki I edycji konkursu na badania naukowe realizowane przez międzyuczelniane zespoły badawcze SGH i UEW.

więcej

 
 
 

 Wydarzenia

 
 

 Kierownik jednostki

 
 

 Masz Pytanie?

 
 
Masz pytanie?
Telefon:
E-mail:
Imię i nazwisko:
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej
Dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana pytanie. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych jest dostępnych tutaj

Masz pytanie?

Wypełnij formularz dostępny on-line. Kliknij NAPISZ.