Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
ADMINISTRACJA SGH
Dział Nauki : Dział Nauki | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Dział Nauki
 

 Dział Nauki

 
​Dział Nauki jest jednostką odpowiedzialną za sprawy związane z analizą działalności naukowej prowadzonej przez jednostki podstawowe uczelni, przygotowaniem i koordynacją informacji i sprawozdawczości z działalności naukowej.
 

 Informacje

 

Szkolenia w zakresie łączenia kont PBN-POL-on i ORCID

Szkolenia w zakresie połączenia kont będą otwarte dla wszystkich pracowników i odbywać się będą codziennie w okresie 15-19 lutego.

więcej

WYNIKI KONKURSU NA MIĘDZYKOLEGIALNE GRANTY REKTORSKIE 2021

Miło nam poinformować, że Rektor SGH przyznał granty w konkursie na realizację badań naukowych, podejmowanych przez międzykolegialne zespoły badawcze.

więcej

Międzykolegialane granty rektorskie - nowa edycja

Rektor Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, ogłasza konkurs na realizację międzykolegialnych grantów rektorskich dla nauczycieli akademickich w roku 2021. Zaplanowano przyznanie 11 grantów, zaś wysokość środków przeznaczonych na realizację jednego tematu badawczego wynosi 11 tys. zł.

więcej

PROGRAM START - EDYCJA 2021 - przedłużenie naboru wniosków

Uprzejmie informujemy, że ze względu na rozwój pandemii Covid-19 termin naboru wniosków w programie START (edycja 2021) zostaje przesunięty z 2 listopada br. na 18 grudnia br. Termin ogłoszenia laureatów konkursu najprawdopodobniej także ulegnie przesunięciu. "START" to roczne stypendia dla wybitnych młodych uczonych na początku kariery naukowej posiadających udokumentowane osiągnięcia w swojej dziedzinie badań.

więcej

Stypendia dla wybitnych młodych naukowców - nabór wniosków

​Dział Nauki informuje, że od 1 grudnia do 31 grudnia 2020 r. można składać wnioski o stypendia ministra właściwego do spraw nauki i szkolnictwa wyższego dla wybitnych młodych naukowców, którzy wykazują się znaczącymi osiągnięciami w działalności naukowej.

więcej

 
 
 

 Wydarzenia

 
 

 Kierownik jednostki