Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
ADMINISTRACJA SGH
Centrum Współpracy z Biznesem :
Centrum Współpracy z Biznesem

ACCENT ON YOUR FUTURE - program rozwojowy

2021-10-22 kategoria: informacja 

​Accent on your future to program rozwojowy dla 20 najlepszych studentów i studentek z całej Polski zainteresowanych rozwojem w konsultingu strategicznym. Podczas 3 spotkań online uczestnicy zdobędą wiedzę o praktycznych case studies, zyskają kompetencje i umiejętności potrzebne do pracy w konsultingu, a także zmierzą się z casem, nad którym będą pracowali w grupach. Przez cały czas trwania programu grupy pracujące nad casem będą miały przydzielonych mentorów, którzy będą wspierać zespoły w szlifowaniu pomysłów i podzielą się praktycznymi poradami. Zwycięska drużyna otrzyma fast track rekrutacyjny do zespołu Business Strategy.

ACCENT ON YOUR FUTURE – AGENDA


Case studies - 17/11/2021

Co Cię czeka?

Zapoznasz się z praktyką działań Business Strategy i Capability Network

Poznasz 3 intrygujące przypadki biznesowe

Usłyszysz szczegóły zadania stojącego przed Tobą i Twoim zespołem

Poznasz zespół i Waszego Mentora

Networking i sesja Q&A

Praca nad casem

Przez 2 tygodnie Wasz zespół będzie pracował nad rozwiązaniem zadania. Miejsce i tempo zależą od Was samych. W trakcie całego tego okresu możecie liczyć na kompleksowe wsparcie Mentorów. Pamiętajcie, że od Waszego podejścia do tematu i jego realizacji, będzie zależeć ocena końcowa Jury.


Warsztaty - 24/11/2021

Trzy 45 minutowe warsztaty pełne krótkich praktycznych zadań, które pomogą Ci zdobyć kluczowe umiejętności potrzebne do pracy projektowej.

Strukturyzacja problemów

Kluczowe funkcjonalności Excel

Storytelling i wizualizacja danych

Sesja Q&A


Prezentacje finałowe - 01/12/2021

Zespołowe prezentacje finałowych case’ów przed Jury składającym się z Liderów Accenture. Każda drużyna otrzyma profesjonalny feedback od swoich mentorów i Jury. Zwycięzcy zostaną zaproszeni do fast tracku rekrutacyjnego w zespole Business Strategy.

Zarejestruj się do 4 listopada: Home - Accent On Your Future (cvent.com)​

Archiwum