Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
ADMINISTRACJA SGH
Centrum Współpracy z Biznesem :
Centrum Współpracy z Biznesem

#KrokPrzedOszustem - Poznaj pracę audytorów śledczych

2020-06-30 kategoria: webinar 

Lipiec proponujemy zacząć od poznania pracy audytora śledczego od kuchni i zgłębienia wiedzy na temat akcji EY #KrokPrzedOszustem.

Już 2 lipca (czwartek) o 13:00 zapraszamy na kolejny odcinek serii naszych webinarów - EY60's - #KrokPrzedOszustem - Poznaj pracę audytorów śledczych.

W 60 minut dowiesz się czym zajmuje się audytor śledczy w swojej pracy! Opowiemy też o typowych schematach oszustw, bazując na realnych przykładach i podpowiemy jak nauczyć się je rozpoznawać😎 Dowiesz się dlaczego czasem lepiej zignorować maila z bonem zniżkowym do ulubionego sklepu, albo co stoi za informacją o płatnej dezynfekcji Twojej paczki 📧 Przypomnimy też, o czym powinniśmy pamiętać, aby chronić siebie i naszych bliskich przed nadużyciami.

Zarejestruj się już dziś!

👉 LINK https://bit.ly/EY60sKrokPrzedOszustem

Czekamy na Wasze zapisy do 1.07 do godziny 14:00

Uwaga! Ilość miejsc ograniczona - Twoje zgłoszenie potwierdzimy drogą mailową dzień przed wydarzeniem.

Webinar organizowany jest w ramach akcji EY #KrokPrzedOszustem, która powstała z myślą o przeciwdziałaniu nasilonym nadużyciom w obecnej sytuacji epidemiologicznej. Poprzez inicjatywę chcemy nie tylko edukować i ostrzegać, ale również wspólnie promować odpowiednie postawy, abyśmy mogli skutecznie chronić siebie i nasze otoczenie.

Więcej informacji znajdziesz na stronie https://www.ey.com/pl_pl/covid-19/jak-byc-zawsze-o-krok-przed-oszustami

Archiwum