Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
ADMINISTRACJA SGH
Centrum Współpracy z Biznesem :
Centrum Współpracy z Biznesem

L'Oreal Brandstorm 2020 - ruszyła kolejna edycja konkursu!

2020-03-17 kategoria: informacja 

Zadaniem uczestników tegorocznej edycji Brandstormu jest ekologiczna rewolucja w branży beauty: zaproponowanie rozwiązania, które wyeliminuje użycie plastiku w branży beauty, nie tylko za pomocą modelu biznesowego, ale również poprzez zmianę sposobu myślenia konsumentów.BRANDSTORM 2020 CASE.pdfBRANDSTORM 2020 CASE.pdf

Patronem tej edycji są marki: L’Oréal Paris, Garnier, Miksa, Maybelline oraz NYX PM.​ https://www.youtube.com/watch?v=KZrwsL8Q-2Y zwiastun edycji 2020​

 

Na zgłoszenia zespołów czekamy do 31 marca, za pośrednictwem platformy: https://brandstorm.loreal.com/en 

 

W pierwszym etapie będziemy oceniać prezentacje studentów w postaci maks. 5 slajdów PDF. Następnie po weryfikacji przez jurorów, do lokalnego finału zaprosimy 12 zespołów, które będą miały okazję zaprezentować i obronić swój pomysł podczas lokalnego finału w Warszawie, przed ekspertami L’Oréal Poland&Baltic. Zwycięzcy będą reprezentować HUB Polska i Kraje Bałtyckie podczas międzynarodowego finału w Paryżu.

CZY BRANDSTORM JEST DLA CIEBIE? Nie mamy wątpliwości, że udział w Brandstormie to wyjątkowa okazja do rozwijania wiedzy, umiejętności i kompetencji. Jest to również doskonały sposób na to żeby poznać specyfikę firmę i kulturę pracy w L’Oréal. Dowiedzieć się z pierwszej ręki dlaczego z dumą mówimy #weareloreal, a przede wszystkim szansa na rozpoczęcie swojej kariery właśnie w naszej firmie. Brandstorm to dla nas okazja do lepszego poznania ambitnych studentów i wspólna przygoda, która często skutkuje rozpoczęciem stażu lub pracy.

MIĘDZYNARODOWY FINAŁZwycięzców lokalnego finału zabierzmy na niezapomniane dwa dni do Paryża (23-24 czerwca), gdzie podczas międzynarodowego finału będą mieli okazję nie tylko zmierzyć się z drużynami z całego świata, ale także wziąć udział w spotkaniach z przedstawicielami Grupy L’Oréal, sesjach mentoringowych i coachingowych z udziałem ekspertów oraz poznać studentów z ponad 40 krajów! Do udziału w finale zostanie też zaproszony profesor-mentor zwycięskiego zespołu i będzie miał okazję dołączyć do profesorów z całego świata jako członek jury konkursowego.   

NAGRODA GŁÓWNAKonkurs zakończy uroczysta Gala, podczas której ogłoszony zostanie zwycięski zespół, który wygra 3-miesięczny pobyt w Paryżu, gdzie w Station F (największej na świecie przestrzeni co-workingowej dla start-upów) pracować będzie nad swoim pomysłem pod okiem wybitnych specjalistów. 

UCZESTNICY. Udział w konkursie mogą wziąć trzyosobowe zespoły, w skład których wchodzą studenci (studiów licencjackich, inżynierskich lub magisterskich) z polskich uczelni. Osoby, które w trakcie danego roku akademickiego przebywają w Polsce na Erasmusie lub innej wymianie, biorąc udział w Brandstormie, reprezentują kraj, w którym aktualnie przebywają.

Kontakt: maja.olczak@loreal.com

 

Do zobaczenia!

 

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=UgAgBut_Nhw  Finał Paryż 2019

 

BRANSTORM_2020_FinalKeyVisuals-02.jpg 
 
 

Archiwum