Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
ADMINISTRACJA SGH
Centrum Współpracy z Biznesem : Tydzień z Doradcami Kariery
Centrum Współpracy z Biznesem
 

 Tydzień z Doradcami kariery

 
Tydzien z Doradcami Kariery 7-11 grudnia online

Tydzień z Doradcami Kariery to cykliczny projekt realizowany przez Centrum Kariery i Relacji z Absolwentami oraz Centrum Współpracy z Biznesem, który dedykowany jest dla wszystkich studentów chcących spotkać sie i porozmawiać z przedstawicielami firm z Klubu Partnerów SGH.

Podczas indywidualnych sesji możecie skonsultować swoją ścieżkę kariery, zaplanować rozwój zawodowy, uzyskać informacje o sposobach rekrutacji w konkretnej firmie, czy poćwiczyć rozmowę rekrutacyjną.  ​

W dniach od 8 do 12 marca w godzinach od 8 do 17 odbywac się będzie 9. edycja wydarzenia - po raz trzeci w całości online. Każde spotkanie zaplanowane jest na 30 min według dostepności wskazanej w niżej załączonym grafiku. Wszystkie konsultacje będą odbywać się online w zdecydowanej większości via MS TEAMS (od tej reguły mogą zdarzyć się wyjątki). 
Każda zapisana na konsultacje osoba otrzyma na wskazany adres mail zaproszenie na spotkanie. 

Jeśli nie możesz wziąć udział w zaplanowanym spotkaniu napisz do nas kariera@sg​h.waw.pl - dziękujemy w imieniu swoim oraz partnerów wydarzenia.
 

ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW!
 ​Grafik konsultacji online link
 

 Partnerzy 9. edycji

 
 
accenture2.png


Millenniuml.jpgBIK.png


DEL_PRI.JPG

​​EY

Luxmed-png.png

KPMG​​
P&G

PKO-BP.png


PZU

S285-sas100K.png

tpa.png
 

 Zasady projektu

 
  1. Projekt dedykowany jest dla wszystkich studentów i studentek Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.
  2. Celem wydarzenia jest umożliwienie ​​kontaktu studentów i studentek SGH z przedstawicielami Klubu Partnerów SGH w postaci 30 minutowych sesji na żywo lub online.
  3. W celu umówienia sie na spotkanie studenci powinni skorzystać z udostępnionego im grafiku - rezerwacje za pomocą platformy MS Bookings w chmurze SGH.
  4. Aby poprawnie zarezerwować spotkanie prosimy o podanie minimum niezbędnych danych wsakzanych w formularzy rejejstracji w celu dokonania rezerwacji oraz mozliwości kontatku w razie nieprzewidzianych trudności lub zmiany grafiku.
 
 
 

 Kontakt

 
 

 Poprzednie edycje

 
 

 RODO