Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
ADMINISTRACJA SGH
Centrum Współpracy z Biznesem : Ambasadorzy
Centrum Współpracy z Biznesem
 

 AMBASADORZY

 
Bez-nazwy-1.png 
 
Droga do kariery składa się z wielu małych kroczków, przez co może wydawać się długa, a pierwszy krok niepotrzebnie odkładany w czasie. Dlaczego więc nie zacząć jej już teraz biorąc udział w Programie Ambasadorskim? 

Program Ambasadorski polega na reprezentowaniu firmy w kręgach uczelnianych i budowaniu jej wizerunku. 
Członkowie Klubu Partnerów SGH dają właśnie takie możliwości przez tworzenie ciekawych programów rozwojowych dla studentów. Firm, które chcą mieć swoich przedstawicieli w gronie studnetów jest wiele, poniżej chcemy Wam pokazać jakie korzyści płyną z bycia Ambasadorem oraz które firmy z klubu warto zapytać o programy.

Samorząd Studentówma w planach stworzenie wspólnej przestrzeni do komunikacji, rozwoju i integracji. Ambasadorzy będą mogli wymieniać się doświadczeniami i pomysłami między sobą, brać udział w przygotowanych przez Samorząd i Centrum Współpracy z Biznesem spotkaniach, wychodzić z własnymi inicjatywami oraz wspólnie spędzać czas na integracji. Współpraca między Ambasadorami a Samorządem robi także krok w stronę wszystkich studentów SGH i przyjmuje wymiar informacyjny i promocyjny. Naszym celem jest szerzenie wśród studentów wiedzy o możliwości zostania przedstawicielem firmy w kręgach uczelni, a także ułatwienie bezpośredniego kontaktu z obecnymi Ambasadorami studentom zainteresowanym objęciem tej funkcji.

allegro_logo.png 
pojedyncze logotypya.jpg
x2.png
KPMG_small.png 
x3.png x4.png x5.png
 

 Poznaj nas

 
adrianna-nowak-350x350.jpg 
​​Imię i Nazwisko ​Adrianna Nowak
NAPISZ DO MNIE
O mnie:
Rok i kierunek studiów​ ​II rok MIESI
​Firma ​Allegro
​​Dlaczego warto?
 
 
 ​​                                                                                                                                                  
​​Imię i Nazwisko ​Julia Badłak
NAPISZ DO MNIE
O mnie: ​Jestem studentką drugiego roku na kierunku finanse i rachunkowość. Aktywnie działam w Studenckim Kole Naukowym Konsultingu, gdzie koordynuję projekt Kobiety w Biznesie. Jestem otwartą, uśmiechniętą i upartą osobą, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. W wolnym czasie uwielbiam podróżować.
Rok i kierunek studiów​ ​II rok FIR
​Firma
Deloitte   
​​Dlaczego warto? ​Warto wziąć udział w Programie Ambasadorskim ze względu na szerokie możliwości, jakie może on zaoferować. Będąc Ambasadorką Deloitte, mogę korzystać z wielu praktycznych szkoleń, warsztatów i wspólnych integracji, organizowanych przez firmę. Jednocześnie mam szansę zobaczyć, jak wygląda świat konsultingu od środka. Program Ambasadorski to niesamowita przygoda, którą mogę polecić każdemu.

Kamil Dziubczyk   
 ​​                                                                                                                                                              
​​Imię i Nazwisko ​Zuza Pociecha
NAPISZ DO MNIE
O mnie: W wolnej chwili biegam. Uwielbiam poznawać ludzi i rozmawiać o ich doświadczeniach. Jestem bardzo pocieszna osoba, z która można porozmawiać na każdy temat. Potrafię wymienić wszystkie państwa i ich stolice. Jest dość aktywna działaczką społeczna. Organizuje projektu - największym projektem byka organizacja wymiany międzynarodowej dla 45 osób z 7 różnych krajów. ​
Rok i kierunek studiów​ ​II rok FIR
​Firma Deloitte   
​​Dlaczego warto? ​Uwielbiam się rozwijać, zdobywać nowe doświadczenia i poznawać nowych ludzi. Dość mocno zastanawiam się nad praca w konsultingu, dlatego Program Ambasadorki Deloitte wydawał się  mega pomysłem. Dzięki niemu mogę poznać firmę od środka i pozyskać przydatna wiedzę.
 
Karolina Modrzejewska 
​​Imię i Nazwisko ​Basia Olczak
NAPISZ DO MNIE​
O mnie:​ ​​​​​​Aktywnie udzielam się w licznych projektach międzynarodowej organizacji AIESEC, między innymi jako liderka zespołu B2C czy organizatorka jednego z kultowych obozów zerowych w SGH - Adapciaka 2021. Możecie mnie kojarzyć z poprzedniej edycji Biegu SGH. W wolnych chwilach pochłaniam książki, tęsknię za jeździectwem lub uczę się odjechanych języków.​​
Rok i kierunek studiów
​II rok Globalny Biznes
​Firma ​EY   
​​Dlaczego warto? ​Bycie Ambasadorem EY to doskonała okazja aby nietylko poznać od środka jedną z największych firm konsultingowych na świecie, ale także do zdobycia doświadczenia w employer brandingu czy event managemencie. Bysie Ambasadorem EY to też masa nowych znajomości - zarówno z EYerami i EYerkami, ale także z innymi amabasadorami z całej Polski! Czekają też na Was liczne mozliwości wzięcia udziału w wartościowych szkoleniach i warsztatach. W EY nie brakuje też integracji i spotkań :) Firma jest niezwykle otwarta i wspiera każdy nasz pomysł czy inicjatywę, dzięki czemu mamy ogromne pole do działania i rozwoju! I #tyteż zosyań Ambasadorem EY!
  
Karolina Modrzejewska 
​​Imię i Nazwisko ​Zuzanna Dwojak
NAPISZ DO MNIE
O mnie​ ​Na uczelni pełnię funkcję wiceprzewodniczącej Samorządu Studentów oraz prezeski Stowarzyszenia Akademickiego Magpress, wydawcy Niezależnego Miesięcznika Studentów MAGIEL. Uwielbiam angażować się w projekty - moje ulubione, które miałam przyjemność współorganizować, to Świąteczny Koncert SGH oraz Warroom – Warsaw Consulting Conference. W wolnych chwilach lubię odnajdywać nowe kulturalne miejsca na mapie Warszawy i wyciągać do nich znajomych.
Rok i kierunek studiów
​III rok, MIESI
​Firma ​KPMG
​​Dlaczego warto? ​KMPG, jako jedna z największych firm audytorsko-doradczych na świecie, daje ogromne możliwości rozwoju. Będąc Ambasadorem, dostaje się unikalną szansę współpracy z najlepszymi studentami kierunków ekonomicznych czy prawniczych z całej Polski. Głównym zadaniem Ambasadora KPMG jest kreowanie wizerunku firmy na uczelni oraz kontakt z kołami i organizacjami studenckimi, a także biurami karier, co pozwala znacznie poszerzyć sieć kontaktów i rozwinąć swoje umiejętności miękkie.
  
Rycombel 
​​Imię i Nazwisko ​Quang Nguyen
NAPISZ DO MNIE
O mnie:​ ​udzielam się aktywnie w dwóch organizacjach - Cems Club Warsaw i Samorządzie Studentów. Głównie w projektach zajmuję się promocją i grafiką, dodatkowo w tym roku mam przyjemność koordynować HBFa - projekt łączący świat medyczny i biznesowy. Na co dzień lubię spędzać czas na świeżym powietrzu ze znajomymi.​
Rok i kierunek studiów
​III rok MIESI
​Firma ​P&G
​​Dlaczego warto? Procter & Gamble to jedna z największych firm FMCG na świecie, w której stawia się na ciągły rozwój na wielu płaszczyznach. Program ambasadorski pozwala mi na poznanie firmy od środka i rozwijanie różnych umiejętności jak praca w zespole czy komunikatywność, Jako ambasador mam przyjemność reprezentować firmę na uczelni i pomagać w promocji wydarzeń. Dodatkowo jest to szansa na rozbudowanie networkingu, więc zapraszam do kontaktu i dodania mnie na LinkedInie :)
    
Kamil Dziubczyk
 
​​Imię i Nazwisko ​Wiktor Koszada
NAPISZ DO MNIE
O mnie​ ​Aktywnie zaangażowany w działalność Samorządu Studentów oraz organizacji studenckich takich jak CEMS Club Warsaw oraz SKN Zarządzania Projektami. Udziela się między innymi w projektach Studenckie Targi Pracy, DeBBaty i CEMS WARroom, jest także członkiem Komisji Kontaktów Zewnętrznych. Jego hobby to sporty zimowe oraz filmy Marvela. W miarę możliwość uwielbia próbować potraw z różnych zakątków świata.
Rok i kierunek studiów
​II rok MIESI
​Firma ​PwC
​​Dlaczego warto? ​Bycie Influencerem PwC (ambasadorem marki) daje możliwość lepszego zrozumienia biznesu oraz podniesienia swoich kompetencji w zakresie social media. Jest to ogromna szansa na poznanie firmy oraz realiów pracy w consultingu, współpraca z osobami z różnych działów, a także możliwość wykazania się własna inicjatywą. Dzięki programowi mogę uczestniczyc w wartosciowych warsztatach oraz szkoleniach, czerpać przyjemność z organizowania wydarzeń, a także nawiązac wartosciowe przyjaźnie na lata. Program ambasadorski umożliwia przeżyć wspaniała przygodę łącząc to z nauką przydatnych umiejętności. 

Joanna Gasparska 
​​Imię i Nazwisko ​Tomek Gawlikowski
NAPISZ DO MNIE
O mnie:​ ​Aktywnie uczestniczę w życiu uczelni poprzez udzielanie się w organizacjach studenckich. Należą do nich Klub Inwestora, gdzie jestem koordynatorem ds. Partnerstwa, CEMS Club - jestem częścią takich projektów jak WarRoom, GPD oraz TEDx, czy SKN Ekonomii Politycznej. Interesuję się geografią oraz rynkami kapitałowymi. W wolnym czasie biegam i gram w tenisa.
Rok i kierunek studiów
​II rok Globalny biznes, Finanse i zarządzanie
​Firma ​PZU
​​Dlaczego warto? Wybór programu ambasadorskiego otwiera przed Tobą wiele możliwości. Umożliwia poznanie osób, które zainspirują cię do działania oraz dalszego rozwoju. Co więcej, jest to ogromna dawka wiedzy, którą możemy pozyskać podczas szkoleń organizowanych wyłącznie dla ambasadorów przez profesjonalne agencje. Ambasadorzy PZU otrzymują także semestralne stypendium. Ukończenie programu ambasadorskiego zapewnia uproszczony proces rekrutacji na staże i praktyki w PZU.
 


POZOSTALI AMBASADORZY:


jakub-karpeta-350x350.jpg
michal-koc-350x350.jpg

  
​Jakub Karpeta
DSV
II rok MIESI
 
​Michał Koć
Morgan Chase&Co.
III rok FIR
 
 

 
 
 

 Kontakt

 
​​Agnieszka Wrona

Agnieszka Wrona
Koordynatorka projektu,
Samorząd Studentów SGH:

agnieszka.wrona@samorzadsgh.pl​


  

 Warto zobaczyć!

 
 

 Informacje o programach

 
​​Dowiedz się więcej
o Programach Ambasadorskic​h:


ai.png 

ap.png 

apz.png 


Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o propozycjach firm
z Klubu Partnerów SGH dla studentów odwiedż:

logo_kariera_0.png

 

 RODO