Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
ADMINISTRACJA SGH
Centrum Współpracy z Biznesem : Ambasadorzy
Centrum Współpracy z Biznesem
 

 AMBASADORZY

 
Bez-nazwy-1.png 
 
Droga do kariery składa się z wielu małych kroczków, przez co może wydawać się długa, a pierwszy krok niepotrzebnie odkładany w czasie. Dlaczego więc nie zacząć jej już teraz biorąc udział w Programie Ambasadorskim? 

Program Ambasadorski polega na reprezentowaniu firmy w kręgach uczelnianych i budowaniu jej wizerunku. 
Członkowie Klubu Partnerów SGH dają właśnie takie możliwości przez tworzenie ciekawych programów rozwojowych dla studentów. Firm, które chcą mieć swoich przedstawicieli w gronie studnetów jest wiele, poniżej chcemy Wam pokazać jakie korzyści płyną z bycia Ambasadorem oraz które firmy z klubu warto zapytać o programy.

Samorząd Studentówma w planach stworzenie wspólnej przestrzeni do komunikacji, rozwoju i integracji. Ambasadorzy będą mogli wymieniać się doświadczeniami i pomysłami między sobą, brać udział w przygotowanych przez Samorząd i Centrum Współpracy z Biznesem spotkaniach, wychodzić z własnymi inicjatywami oraz wspólnie spędzać czas na integracji. Współpraca między Ambasadorami a Samorządem robi także krok w stronę wszystkich studentów SGH i przyjmuje wymiar informacyjny i promocyjny. Naszym celem jest szerzenie wśród studentów wiedzy o możliwości zostania przedstawicielem firmy w kręgach uczelni, a także ułatwienie bezpośredniego kontaktu z obecnymi Ambasadorami studentom zainteresowanym objęciem tej funkcji.


pojedyncze logotypya.jpg

x2.png

KPMG_small.png 
x3.png x4.png x5.png
 

 Poznaj nas

 
 
Kamil Dziubczyk 
 ​​                                                                                                                                                  
​​Imię i Nazwisko ​Kamil Dziubczyk 
NAPISZ DO MNIE
O mnie: ​Aktywnie udziela się w wielu organizacjach studenckich takich jak SKN Konsultingu, SKN Biznesu, Magiel, SGH Proud czy SKN Ekonomii Politycznej. Zaangażowany jest w koordynowanie wielu projektów takich jak SGH Business Game czy High School Business Game. Prywatnie fan tenisa ziemnego oraz zainteresowany produkcją muzyczną.
Rok i kierunek studiów​ ​II rok Globalny Biznes 
​Firma
Deloitte   
​​Dlaczego warto? ​Program Ambasadorski w Deloitte to przede wszystkim jedyna w swoim rodzaju okazja aby poznać świat konsultingu od środka. Rola ambasadora pozwala nie tylko na poznanie realiów pracy w konsultingu, networkingu z przedstawicielami firmy ale i również na realny wpływ na wygląd i formę kampanii marketingowej firmy. Jako ambasador przeżyjesz niesamowitą przygodę ale i również nauczysz się masy przydatnych umiejętności.

Kamil Dziubczyk   
 ​​                                                                                                                                                              
​​Imię i Nazwisko ​Martyna Maszało
NAPISZ DO MNIE
O mnie: Jako wiceprzewodnicząca komisji do spraw projektów w samo​rządzie studenckim aktywnie udziela się w wielu projektach studenckich takich jak m in Juwenalia SGH czy Bieg Sgh. W wolnym czasie często możecie ją spotkać w kuchni piekącą pyszne ciasta czy na sali treningowej trenującą pole dance.
Rok i kierunek studiów​ ​II rok MIESI
​Firma Deloitte   
​​Dlaczego warto? ​Bycie ambasadorem w Deloitte daje ci mnóstwo możliwości do zdobycia doświadczenia w wielu dziedzinach, pozwala się rozwijać na wielu płaszczyznach. Jako ambasador masz kontakt z bardzo wieloma osobami, które często zaczynały tak jak my a teraz odnoszą niesamowite sukcesy. .
 
Karolina Modrzejewska 
​​Imię i Nazwisko ​Karolina Modrzejewska
NAPISZ DO MNIE
Rok i kierunek studiów
​II rok Globalny Biznes
​Firma ​EY   
​​Dlaczego warto? ​Bycie Ambasadorem EY to świetna okazja na poznanie od środka jednej z największych firm konsultingowych na świecie, co roku plasującej się jako top employer. Ogromną wartością dodaną jest także możliwość nawiązania cennych relacji oraz znajomości zarówno z EYerami i EYerkami, ale także pozostałymi Ambasadorami z całej Polski! To także możliwość wzięcia udziału w wielu wartościowych szkoleniach i warsztatach - takich, po których wychodzi się 2 razy większym i pewniejszym, niż się na nie weszło. Nie brakuje także integracji i spotkań :) Firma jest bardzo otwarta na każdy pomysł i inicjatywę, dzięki czemu pole do działania jest ogromne! I jeśli tylko chce się działać, to przy ogromnym wsparciu EY można wiele osiągnąć. I #tyteż zostań Ambasadorem EY!
 
Adamski 
​​Imię i Nazwisko Łukasz Adamski
Rok i kierunek studiów
II rok MIESI
​Firma ​ING Bank Śląski
​​Dlaczego warto? ​Jeśli marzysz o wejściu w korporacyjny świat, lecz nie masz jeszcze wystarczającej ilości doświadczenia lub czasu – programy ambasadorskie to idealne rozwiązanie! Oczywiście każda firma oferuje różne korzyści, natomiast jest kilka uniwersalnych aspektów, których każdy ambasador doświadczy. Przede wszystkim najważniejsze jest zdobycie kontaktów w firmach, które potem mogą okazać się przydatne przy starcie profesjonalnej kariery. Także możliwość poznania firmy od środka dla wielu może być atrakcyjnie – szczególnie po pandemii. Ostatecznie ambasadorstwo zawsze stanowi ciekawy wpis do CV i daje możliwość rozwoju umiejętności w zakresie social media i prezentowania. Warto także zaznaczyć, że obecnie także ze względu na pandemię nie jest to bardzo czasochłonna pozycja.​​
 ​

Karolina Modrzejewska 
​​Imię i Nazwisko ​Jakub Feleszko
NAPISZ DO MNIE
O mnie​ ​Aktywnie działam w wielu inicjatywach odbywających się w ramach mojej Alma Mater – SGH. Najczęściej udzielam się w projektach samorządu studentów lub w kołach naukowych (SKN Biznesu i SKN Negocjator). Mimo mnogości tych zajęć, największym sentymentem darzę MedBiz Days – międzynarodowy program innowacji/mentoringowy rozwijany przez multidyscyplinarną społeczność studentów z różnych uczelni.  Bardzo doceniam również wydarzenia innych ugrupowań z SGH, dzięki którym można rozwijać swoje pasje. Jedną z takich okazji był ogólnouczelniany turniej szachowy, w którym zająłem drugie miejsce. Prywatnie fascynuje mnie jeszcze ski-touring i skoki na trampolinie.
Rok i kierunek studiów
​III rok, Globalny Biznes
​Firma ​KPMG
​​Dlaczego warto? ​Program ambasadorski KPMG to przede wszystkim wspaniała okazja, aby poszerzyć swoje horyzonty. Lubię myśleć o tej roli jako o trampolinie, która wybija ludzi wyżej. Różnorodność webinarów, konkursów, wolontariatów i możliwości sprawia, że czuję się dużo bardziej świadomym człowiekiem. „Ambasadorowanie” przysparza też wiele frajdy i motywacji do działania – w szczególności te chwile spędzone z innymi ambasadorami. Program daje też możliwość poznania wielkiej firmy od kuchni i realnego wpływu na jej kampanię marketingową.
 
Karolina Modrzejewska 
​​Imię i Nazwisko ​Anna Wiśniewska
NAPISZ DO MNIE
O mnie​ ​Aktywnie działająca w środowisku akademicki i społecznym. Prywatnie sympatyk psychologii, rozwoju osobistego oraz coachingu. Fanka tenisa stołowego i siatkówki. Kocha czytać książki i dyskutować na ich temat. 
Rok i kierunek studiów
 I rok mgr, Zarządzanie 
​Firma ​KPMG
​​Dlaczego warto? ​KPMG pozwala studentom poznać świat audytu i konsultingu od środka. Program AMBASADORZY KPMG stawia wiele ambitnych celów, jak i też pokazuje mnóstwo możliwości rozwijania się. Moim ulubionym projektem jest Big Hearted Ambassadors, przy pomocy którego Ambasadorzy bezpośrednio trafiają ze wsparciem do wybranych przez nich fundacji. Swoją współpracę z KPMG rozpoczęłam rok temu, będąc Koordynatorką Klubu Step Ahead i każdemu z Was polecam tą przygodę. Poznasz wspaniałe osoby i zdobędziesz pożądane umiejętności. Warto.
 
Rycombel 
​​Imię i Nazwisko ​Paulina Rycombel
NAPISZ DO MNIE
Rok i kierunek studiów
​II rok Globalny Biznes
​Firma ​P&G
​​Dlaczego warto? ​Rola Ambasadora to niepowtarzalna i jedna z najbardziej satysfakcjonujących aktywności studenckich. Jest to ogromna szansa na poznanie firmy od środka, współpracę z osobami z różnych działów, dzięki czemu można poznać specyfikę pracy na różnych stanowiskach w organizacji. Pełnienie roli Ambasadora pozwala zdobyć i rozwinąć wiele umiejętności, takie jak komunikatywność i zarządzanie projektami. Można mieć również realny wpływ na to, jak wyglądają działania promocyjne P&G w środowisku studenckim. Dzięki współpracy z zespołem P&G i innymi ambasadorami z całej Polski można także rozbudować sieć swoich kontaktów biznesowych i przy okazji ocenić, w którym kierunku chcesz pokierować swoją karierę.​
    
Kamil Dziubczyk
 
​​Imię i Nazwisko ​Wiktoria Pelica
NAPISZ DO MNIE
O mnie​ ​Aktywnie zaangażowana w projekty organizacji studenckich takich jak SKN Konsultingu oraz SKN Biznesu, między innymi koordynuje tegoroczną edycję Maratonu Firm Konsultingowych. Prywatnie zainteresowana tańcem i fanka Formuły 1.
Rok i kierunek studiów
​II rok Globalny Biznes
​Firma ​PwC
​​Dlaczego warto? ​Program Influencer PwC to niesamowita okazja do wykazania się inicjatywą, zaangażowaniem oraz kreatywnością przy projektach współtworzonych przez studentów z całej Polski oraz UK. Dzięki temu możesz nawiązać znajomości na lata oraz dobrze się bawić przy organizacji eventów czy podczas szkoleń i warsztatów. Dodatkowo, jako Influencer PwC poznasz świat konsultingu od środka i realia jakie w nim panują. Rozwiń swoje umiejętności, miej wpływ na działania promocyjne PwC  i dołącz do #socialImpact.  

Jakub Przywara 
​​Imię i Nazwisko ​Jakub Przywara
NAPISZ DO MNIE
Rok i kierunek studiów
​II rok MIESI
​Firma ​PwC
​​Dlaczego warto? ​Bycie Ambasadorem PwC to bardzo duża odpowiedzialność, ale przede wszystkim niesamowita przygoda. Firma sama w sobie jest idealnym miejscem do budowania networkingu oraz zawierania nowych przyjaźni. Mamy zapewniony dostęp do pakietu rozmaitych szkoleń, m.in. social media personal branding czy coachingu kariery. Co więcej, możemy liczyć na nieustanne wsparcie zespołu HR w prowadzonych przez nas licznie projektach. Zdecydowanie jest to idealna rola dla osób, które mają kreatywne pomysły i chcą realizować je na swojej uczelni.
 
Joanna Gasparska 
​​Imię i Nazwisko ​Joanna Gasparska
NAPISZ DO MNIE
Rok i kierunek studiów
​III rok MIESI
​Firma ​PZU
​​Dlaczego warto? ​PZU jest miejscem, gdzie można rozwinąć wiele umiejętności i poznać inspirujących ludzi. Firma stawia na ciągły rozwój i szkolenia, dzięki czemu każde zadanie jest nowym wyzwaniem. Warto być w PZU właśnie dlatego, ale również ze względu na świetną atmosferę, która sprawia że wszystko idzie dużo łatwiej. Bycie Ambasadorem PZU to możliwość poznania firmy od środka, udział w ciekawych prelekcjach i możliwość wdrażania własnych pomysłów. Zdecydowanie warto tutaj być :)
 


POZOSTALI AMBASADORZY:


Emilia Górka
Mateusz Grzelak Joanna KarpiakKinga Kowalska
  
​Emilia Górka​
BCG
III rok Globalny Biznes

NAPISZ DO MNIE
​Mateusz Grzelak
Citi
II rok FIR

NAPISZ DO MNIE​
​Joanna Karpiak
Danone
II rok MIESI

NAPISZ DO MNIE
​Kinga Kowalska
Daftcode
III rok MIESI
 
29206853122_81af0b4300_o-—-kopia.png
​​
  
​Leszek Lamel
DSV
II rok Globalny Biznes 

 ​
 
 
 

 Kontakt

 
​​Agnieszka Wrona

Agnieszka Wrona
Koordynatorka projektu,
Samorząd Studentów SGH:

agnieszka.wrona@samorzadsgh.pl​


  

 Warto zobaczyć!

 
 

 Informacje o programach

 
​​Dowiedz się więcej
o Programach Ambasadorskic​h:


ai.png 

ap.png 

apz.png 


Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o propozycjach firm
z Klubu Partnerów SGH dla studentów odwiedż:

logo_kariera_0.png

 

 RODO