Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
ADMINISTRACJA SGH
Dla pracowników : Portal pracowniczy (HCM)
Centrum Informatyczne - Dla pracowników
 

 Portal Pracowniczy (HCM)

 

Portal Pracowniczy (HCM) jest częścią wdrożonego w SGH Zintegrowanego Systemu Informatycznego. Umożliwia on podgląd podstawowych danych osobowych, rejestru absencji oraz bilansu urlopowego na bieżący rok. Ponadto kierownicy jednostek mają dostęp do informacji o swoich podwładnych.

Portal pracowniczy umożliwia pracownikom administracji składanie wniosków urlopowych, ich akceptację lub odrzucenie przez przełożonego. Umożliwia również wykonanie wydruków pasków płacowych, rocznych kartotek i RMUA dla pracownika.

Portal Pracowniczy (HCM) dostępny jest pod adresem: https://hcm.sg​h.waw.pl​​. Chcąc skorzystać z Portalu Pracowniczego spoza sieci SGH, należy w pierwszej kolejności nawiązać połączenie VPN, następnie uruchomić link https://hcm.sg​h.waw.pl​​ 

W przypadku stwierdzenia nieprawidłowości w wyświetlanych informacjach prosimy o zgłoszenie tego faktu na adres helpdesk@sgh.waw.pl

UWAGA: Szczegółowy rejestr absencji prowadzony jest od 2016 roku, więc dane z poprzednich lat mogą być niepełne.


​Odpowiedzi na pytania dotyczące poruszania się po Portalu Pracowniczym (HCM) znajdziecie Państwo w krótkiej instrukcji​.
 
 
 

 LOGOWANIE

 
 

 POMOC