Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
ADMINISTRACJA SGH
Doktoranci : Doktoranci – Centrum Programów Międzynarodowych | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
 

 Doktoranci

 

Witamy na stronie poświęconej możliwościom stypendialnym dostępnym dla studentów studiów doktoranckich. Poszczególne zakładki zawierają informacje na temat programów, w ramach, których można uzyskać dofinansowanie na odbycie części studiów za granicą.

Jednocześnie informujemy, że większość ofert stypendialnych skierowanych do studentów dotyczy także studentów doktorantów. Zapraszamy Państwa również do odwiedzania stron uczelni zagranicznych, które oferują stypendia indywidualne. Informacje o programach badawczych znajdziecie Państwo na stronie Działu Obsługi Projektów

Tych spośród Państwa, którzy mają ściśle określone zainteresowania i wymagania dotyczące wyjazdu zapraszamy do korzystania z Europejskiego portalu dla mobilnych naukowców – EURAXESS.eu, który jest użytecznym narzędziem przy poszukiwaniu ciekawych tematycznie ofert staży naukowych, pracy, studiów doktoranckich, grantów i stypendiów, propozycji wykładowych oraz źródeł dofinansowania naukowych wyjazdów zagranicznych. W zakładce "Jobs & Funding" oraz w zakładce "Partnering" znajdą Państwo również dostęp do europejskiej bazy z ofertami pracy, grantami i innymi możliwościami poszukiwania współpracy w Europie. Wystarczy założyć bezpłatnie profil, aby poszukiwać ofert i być dostępnym również dla innych osób szukających współpracy.

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami; w przypadku pytań można bezpośrednio skontaktować się z osobami zajmującymi się w CPM konkretnym programem.

Zachęcamy również Państwa do odwiedzania strony Samorządu Doktorantów SGH, gdzie także umieszczane są informacje o programach międzynarodowych. 

 
 
 

 LINKI

 

Erasmus+ – w programie Erasmus+ doktoranci mogą skorzystać z:


Programy wymiany – kwalifikacja