Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
 

 Praktyki i stypendia

 

PRAKTYKI

Studenci specjalizacji „Management der deutsch-polnischen Wirtschaftsaktivitäten" mogą wybrać Deutsch-Polnisches Wirtschaftspraktikum jako przedmiot fakultatywny (zasady: patrz zakładka "Studia licencjacke").

Aby ułatwić uczestnikom programu znalezienie praktyki, zamieszczamy poniżej nazwy niektórych firm i instytucji. W niektórych z nich uczestnicy programu odbyli swoej praktykę. Zaznaczamy, że program nie posiada umowy z żadną z instytucji w sprawie praktyk. Oznacza to, że uczestnicy starają się o praktyke samodzielnie. Biuro programu wydaje natomiast zaświadczenia o uczestnictwie w programie, bądź listy polecające mogace przydać się w staraniu się o praktykę.

Podpowiedzi: 

 • Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa w Warszawie (na stronie Izby znaleść można ponadto listę firm niemeickich w Polsce)
 • Informacje na www.daad.pl  -  punkt III w zakładce "Stypendia dla Polaków" I, czyli zakładka "Stypendia innych organizacji" -  przesuń następnie stronę w dół do punktu "Praktyki"

 

 • NRW.INVEST Poland poszukuje osoby na płatną praktykę, posługującej się  z przyzwoitym niemieckim (min. B2)  na +/- 20 godz. tygodniowo w terminie 20.11. -20.12. do wsparcia pracy przedstawicielstwa:  Zadania:
  follow up realizowanych projektów, np. delegacja z NRW do Polski (obróbka kontaktów, drobna logistyka, itp.)
  media społecznościowe launching kont i opieka nad ich kontentem  
  aktualizacja / porządkowanie zasobów adresowych
  obróbka lead lists (np. TOP by  FORBES etc.)
  kalendarz / mailbox (listy adresowe)
  zlecone prace biurowe  

  Kontakt:

  Katarzyna Sokołowska

  E-Mail: sokolowska@nrwinvest.com
  www.nrwinvest.comJesli już odbyłaś/łeś praktykę i poleciłbyś ją innym studentom, zgłoś się do nas! Zamieścimy tę informację na stronie.