Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
ADMINISTRACJA SGH
Studenci wyjeżdżający : Studenci wyjeżdżający – Centrum Programów Międzynarodowych | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
 

 Studenci wyjeżdżający

 

​Witamy na stronie poświęconej wyjazdom studentów studiów I, II i III stopnia w SGH. Mamy nadzieję, że informacje zawarte na tej stronie okażą się pomocne przy planowaniu, realizacji i rozliczaniu wyjazdu na semestralne lub roczne studia za granicą. W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z pracownikiem CPM odpowiedzialnym za dany program.

Przed wyjazdem do krajów europejskich zapraszamy do odwiedzenia portalu „Twoja Europa". Portal „Twoja Europa" ma ułatwiać Europejczykom poruszanie się po wspólnym rynku i korzystanie z możliwości podejmowania nauki, pracy, prowadzenia działalności gospodarczej, leczenia, robienia zakupów we wszystkich krajach członkowskich Unii Europejskiej. Portal zawiera dokładne i napisane przystępnym językiem informacje o prawach obywateli Unii Europejskiej, adresy instytucji i organizacji świadczących pomoc oraz odnośniki do aktów prawnych, dzięki czemu stanowi doskonałą pomoc dla młodzieży, studentów, pracowników, konsumentów i przedsiębiorców.

Zalecamy również zapoznanie się z informacjami dotyczącymi bezpieczeństwa podczas pobytu za granicą opracowanymi przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych.