Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
ADMINISTRACJA SGH
Uczelnie Partnerskie : Uczelnie Partnerskie – Centrum Programów Międzynarodowych | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Uczelnie Partnerskie
 

 Uczelnie Partnerskie

 

​Szkoła Główna Handlowa w Warszawie (SGH) intensywnie rozwija współpracę międzynarodową na podstawie umów wielostronnych i tradycyjnych dwustronnych kontaktów z zagranicznymi uczelniami i instytucjami edukacyjnymi.

Głównymi partnerami SGH są uczelnie z krajów Unii Europejskiej, USA i Kanady. Zwiększa się również zakres i znaczenie współpracy z uczelniami w Europie Wschodniej oraz krajach Azji i Pacyfiku takimi jak: Japonia, Korea Południowa, Chiny, Australia czy Nowa Zelandia.

SGH ma blisko 300 umów o współpracy z uniwersytetami i szkołami biznesu w ponad 50 krajach na całym świecie. Umowy o współpracy pozwalają studentom i pracownikom zdobywać międzynarodowe (edukacyjne, naukowe, kulturowe i językowe) doświadczenia oraz wzbogacić proces internacjonalizacji naszej uczelni. 
 
 

 Linki

 
​Proszę wybrać kontynent w celu odnalezienia instytucji partnerskich Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie w ramach programów Erasmus, umów dwustronnych, CEMS i PIM.

Afryka

Ameryka Południowa

Ameryka Północna

Azja, Bliski Wschód, Australia i Nowa Zelandia

Europa​

 

 Nawiązanie współpracy - informacja

 

Jednostki SGH oraz ich pracownicy zainteresowani nawiązaniem współpracy międzynarodowej z nowymi uczelniami partnerskimi proszone są o wypełnienie Wniosku o nawiązanie współpracy i przesłanie go zgodnie z instrukcją do Centrum Współpracy Międzynarodowej.