Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
ADMINISTRACJA SGH
Centrum Współpracy Międzynarodowej :
Centrum Współpracy Międzynarodowej

​Centrum Programów Międzynarodowych po raz trzeci gościło przedstawicieli uczelni partnerskich SGH w ramach tygodnia szkoleniowego programu Erasmus+ KA107 i Erasmus+ KA103, który odbył się w dniach 23 – 27 października br.

W trakcie spotkań i prezentacji goście mieli okazję zapoznać się z ofertą SGH i podejmowanymi przez uczelnię inicjatywami w zakresie edukacji i działalności badawczej. Program tygodnia szkoleniowego miał na celu zapoznanie uczestników ze strukturą i funkcjonowaniem Uczelni, oraz uwzględniał zgłoszone przez uczestników zagadnienia.

Uczestnicy tygodnia spotkali się z Prorektorem ds. współpracy z zagranicą prof. Jackiem Prokopem i Prorektorem ds. dydaktyki i studentów prof. Krzysztofem Kozłowskim oraz z przedstawicielami 2 organizacji studenckich ESN i SKN Spraw Zagranicznych. Podczas trzeciej edycji tygodnia szkoleniowego wykład dla uczestników pt. „Corporate Governance in Poland” poprowadziła prof. Maria Aluchna, a o badaniach naukowych z perspektywy pracownika naukowo-dydaktycznego opowiadała dr Eliza Chilimoniuk-Przeździecka. Okazję do zaprezentowania swojej działalności mieli także przedstawiciele kluczowych jednostek SGH takich jak Centrum Otwartej Edukacji, Centrum Współpracy z Biznesem, Centrum Programów MBA, Dział Obsługi Projektów oraz Dział Promocji i Rekrutacji.

Nasi gości nie tylko wzięli udział w wykładzie nt. historii i kultury Polski przeprowadzonym przez Małgorzatę Nowicką (CPM), zwiedzili także kampus SGH, Bibliotekę, Stare Miasto i wzięli udział w jednodniowej wycieczce do Gdańska.

Podczas trzeciej edycji szkolenia gościliśmy przedstawicieli następujących uczelni partnerskich SGH:
• Peking University HSBC Business School, Chiny
• The American University in Cairo, Egipt
• Victoria University of Wellington, Nowa Zelandia
• National Taiwan University, Tajwan
• Belarusian State University, Białoruś
• Chulalongkorn University, Tajlandia
• Saint Petersburg State University of Economics, Rosja
• Armenian State University of Economics, Armenia
• Ss. Cyril and Methodius University, Macedoniafoto: Maciej Górski

Archiwum