Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
ADMINISTRACJA SGH
Centrum Współpracy Międzynarodowej :
Centrum Współpracy Międzynarodowej

Partnerstwa strategiczne Erasmus+ - seminarium 25.02.2019

2019-01-10 kategoria: Erasmus Pracownicy Współpraca międzynarodowa informacja spotkanie 

​Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na seminarium wymiany dobrych praktyk i dzielenia się rezultatami Partnerstw strategicznych w sektorze szkolnictwa wyższego pt. „Posłuchaj, podziel się, zainspiruj”, które będzie miało miejsce 25 lutego 2019 r. w Warszawie.

Seminarium „Posłuchaj, podziel się, zainspiruj” to wyjątkowe wydarzenie, które stwarza przestrzeń do wymiany dobrych praktyk i dzielenia się rezultatami projektów. Jest przeznaczone dla osób realizujących strategiczne projekty partnerskie, a także dla tych, którzy chcieliby ubiegać się o takie projekty.

Seminarium:

  • umożliwi upowszechnianie rezultatów projektów typu Partnerstwa strategiczne w sektorze szkolnictwa wyższego,
  • zainspiruje do wykorzystywania już istniejących rezultatów,
  • zainspiruje do tworzenia nowych projektów przyczyniających się do rozwoju szkolnictwa wyższego w Polsce,
  • zapewni przestrzeń do wymiany dobrych praktyk w zakresie realizacji projektów typu Partnerstwa strategiczne,

Zapraszamy osoby z polskich instytucji, które zrealizowały bądź nadal realizują projekty typu Partnerstwa strategiczne w sektorze szkolnictwa wyższego, zarówno jako koordynatorzy, jak i partnerzy projektu.

Jednocześnie zapraszamy osoby z polskich instytucji, które nigdy nie uczestniczyły w projektach typu Partnerstwa strategiczne, ale które są zainteresowane realizacją takich projektów; które poszukają inspiracji do realizacji projektu typu Partnerstwa strategiczne.

Ideą naszego  seminarium „Posłuchaj, podziel się, zainspiruj” jest umożliwienie wymiany i podzielenia się rezultatami oraz praktycznymi doświadczeniami i wiedzą zdobytą podczas realizacji Partnerstw strategicznych. Jest to wyjątkowa okazja dla realizatorów takich projektów i osób  zainteresowanych tym typem współpracy do zdobycia nowych pomysłów i inspiracji.

Dzięki programowi Erasmus+ w ostatnich 5 latach polskie instytucje otrzymały dofinansowanie na realizację ok. 227 projektów międzynarodowych typu Partnerstwa strategiczne w sektorze szkolnictwa wyższego. 67 z tych projektów jest koordynowanych przez polskie organizacje, a w ok. 160 projektach polskie instytucje występują jako partnerzy (koordynatorami są instytucje z zagranicy).

Rejestracja na seminarium prowadzona jest online do 4 lutego 2019 r.: https://ankiety.frse.org.pl/users/goToPoll/423dd7d08ad760e2ca2dfe0ffc2956eb.

Archiwum