Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
ADMINISTRACJA SGH
Centrum Współpracy Międzynarodowej :
Centrum Współpracy Międzynarodowej

Seminarium online: "Gospodarka w Polsce” AHK

2020-10-21 kategoria: Studenci przyjeżdżający Studenci wyjeżdżający Pracownicy Współpraca międzynarodowa informacja warsztat spotkanie 

Serdecznie zapraszamy do  seminarium online: "Gospodarka w Polsce” AHK

9 listopada 2020 r. od 10:00 do 12:00

26 listopada 2020 r. od 14:00 do 16:30

 

- Przedstawiciele T-Mobile, Opla, Siemensa, Boscha i Volkswagena z perspektywy spółek-córek niemieckich globalnych koncernów  będą udzielać informacji  o perspektywach kariery.

- Polsko-Niemiecka Izba Handlu Zagranicznego (AHK Polska) oraz Stowarzyszenie Handlu Zagranicznego i Marketingu Lokalizacyjnego Republiki Federalnej Niemiec (German Trade and Invest)  poprowadzą wykłady na temat rozwoju polskiej gospodarki i roli "Industry 4.0".

Koncepcja seminarium  została opracowana w ścisłej współpracy z AHK Polska w ramach finansowanej przez DAAD współpracy dwuosobowej z SGH w Warszawie.

- Program: Wirtschaft in Polen_Veranstaltungsdetails (1).pdfWirtschaft in Polen_Veranstaltungsdetails (1).pdf

-  Uczestnictwo bezpłatne

 (koszty pokrywane w ramach współpracy pomiędzy Międzynarodowym Biurem Ekonomicznym (FB 03 Uniwersytetu Johannesa Gutenberga w Moguncji) i Niemiecką Akademicką Służbą Wymiany (DAAD).


- Język seminarium  polski i niemiecki (tłumaczenie symultaniczne) .

- Grupa docelowa: Studenci studiów licencjackich i magisterskich Uniwersytetu Johannesa Gutenberga w Moguncji i SGH w Warszawie

 

- Uczestnictwo tylko po wcześniejszej rejestracji na załączonym formularzu AHK Polska: Wirtschaft in Polen_AHK_Anmeldung.pdfWirtschaft in Polen_AHK_Anmeldung.pdf najpóźniej do 7 dni przed wydarzeniem , uzyskanie dodatkowych informacji:ifb03-international@uni-mainz.de (prosimy o kontakt w języku niemieckim lub angielskim)

 ​

Archiwum