Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
ADMINISTRACJA SGH
Centrum Współpracy Międzynarodowej :
Centrum Współpracy Międzynarodowej

Spotkanie z przedstawicielami uczelni partnerskich Erasmus+

2018-06-11 kategoria: Współpraca międzynarodowa informacja spotkanie 

​W dniach 18–22 czerwca br. Centrum Programów Międzynarodowych organizuje doroczne spotkanie z przedstawicielami zagranicznych uczelni partnerskich Erasmus+ KA107 i KA103 (International Staff Training Week).

W związku z tym, bardzo serdecznie zapraszamy pracowników i studentów SGH do udziału w wydarzeniu, podczas którego uczestnicy tygodnia szkoleniowego będą prezentowali swoje uczelnie i ich ofertę. Spotkanie odbędzie się we wtorek 19 czerwca w godzinach 11.30–13.00 w sali 151 G.

Będzie to zapewne nie tylko dobra okazja do zapoznania się z ofertą dydaktyczną i naukowo-badawczą uczelni zagranicznych, ale również do nawiązania kontaktów, które mogą być w przyszłości pomocne przy ewentualnych wyjazdach zagranicznych w celach dydaktycznych, naukowych oraz szkoleniowych. 

CPM uprzejmie prosi zainteresowanych pracowników i studentów o wypełnienie krótkiego formularza zgłoszeniowego do niedzieli 17 czerwca. W przypadku dużej ilości zgłoszeń, spotkanie odbędzie się w Auli VII, o czym poinformujemy emailowo zarejestrowanych uczestników.

Archiwum