Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
ADMINISTRACJA SGH
Centrum Współpracy Międzynarodowej :
Centrum Współpracy Międzynarodowej

Podwójne dyplomy – spotkanie informacyjne 13.03.2019

2019-02-18 kategoria: Studenci wyjeżdżający informacja spotkanie 

​Centrum Programów Międzynarodowych zaprasza zainteresowane osoby na spotkanie informacyjne dot. Programów Podwójnego Dyplomu (PPD). Spotkanie, organizowane w ramach Double Degree Day, odbędzie się 13 marca 2019 r. [środa] o godz. 14.00 w sali 152, bud. G, Al. Niepodległości 162.

Spotkanie organizowane jest w związku ze zbliżającym się okresem aplikacji do MPPD na r.a. 2019/2020 - 2020/2021. Podczas spotkania będzie można uzyskać informacje na temat działających i nowo uruchomionych PPD, zasad ich realizacji oraz rekrutacji.

Spotkanie prowadzone będzie w j. angielskim. Jest ono przeznaczone przede wszystkim dla:

  • studentów III roku studiów licencjackich w SGH, którzy planują kontynuację studiów II stopnia w SGH w trybie stacjonarnym,
  • studentów III roku studiów licencjackich innych uczelni, którzy myślą o kontynuowaniu swoich studiów w naszej Uczelni w trybie stacjonarnym,
  • studentów I i II roku studiów licencjackich, którzy już teraz zastanawiają się nad możliwością realizacji programu podwójnego dyplomu.

W spotkaniu uczestniczyć będą przedstawiciele z niektórych uczelni partnerskich PPD w tym: European University Viadrina (EUV), Johannes Gutenberg University Mainz (JGU), Technische Universität Berlin (TUB) czy University of Duisburg-Essen (MSM).

Archiwum