Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
ADMINISTRACJA SGH
Centrum Współpracy Międzynarodowej :
Centrum Współpracy Międzynarodowej

Partnerstwa Strategiczne Erasmus+ konkurs 2020

2019-11-20 kategoria: Pracownicy Współpraca międzynarodowa informacja 

​Konkurs wniosków w roku 2020 jest ostatnim konkursem w obecnej fazie programu Erasmus+. W związku z tym Narodowa Agencja Programu Erasmus+ przypomina, że jeszcze w tym roku odbędą się spotkania informacyjne na temat Partnerstw strategicznych w sektorze szkolnictwa wyższego:

Jest to wyjątkowa okazja, aby posłuchać doświadczonych beneficjentów, który podzielą się swoimi doświadczeniami w zakresie przygotowania projektu, współpracy z partnerami i tworzenia nowoczesnych i przyjaznych dla studentów narzędzi dydaktycznych.

W Zielonej Górze o swoich doświadczeniach opowie Jeroen van den Bosch z Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu, który wraz z międzynarodowym zespołem partnerów z Europy, Azji i Ameryki realizuje projekt, w ramach którego powstanie m.in. nowoczesny podręcznik poświęcony studiom nad Azją Centralną. 

W Warszawie Agata Komendant-Brodowska z Uniwersytetu Warszawskiego opowie między innymi o tym, jak projekty Partnerstw strategicznych można wykorzystywać do przygotowania ogólnodostępnych kursów online. W prezentowanym projekcie kursy te będą przeznaczone dla studentów nauk społecznych. 

Pracownicy Narodowej Agencji postarają się przedstawić zagadnienia formalne i finansowe w taki sposób, aby po spotkaniu dokładnie Państwo wiedzieli, jakie działania można w projekcie zaplanować i sfinansować.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych pozyskaniem środków z programu Erasmus+ na projekty międzynarodowe, które przyczyniają się do udoskonalenia szkolnictwa wyższego i umiędzynarodowienia uczelni.

Archiwum