Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
ADMINISTRACJA SGH
Konkurs Żagle Biznesu : Żagle Biznesu – Centrum Przedsiębiorczości i Transferu Technologii | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
 

 ​Konkurs „Żagle Biznesu SGH”

 

2019.03.29_Zagle_Biznesu_www2.jpg

Otwieramy zgłoszenia do kolejnej edycji konkursu Żagle Biznesu. To już piąta edycja konkursu poświęconego inteligentnym organizacjom. 


Celem konkursu jest wyróżnienie dynamicznie rozwijających się ​​​​i osiągających sukcesy gospodarcze przedsiębiorstw, założonych i prowadzonych przez studentów, doktorantów lub absolwentów SGH. W szczególności zależy nam na upowszechnianiu i promowaniu najlepszych praktyk biznesowych, które będą reprezentowały nagrodzone organizacje.


W edycji 2022 konkursu „Żagle Biznesu” poszukujemy najciekawszych rozwiązań w obszarach:

  • produkt,
  • organizacja,
  • technologia,
  • marketing,
  • społeczna odpowiedzialność biznesu (CSR).

W toku prac kapituły konkursowej wyłonione zostaną inteligentne organizacje, które osiągnęły najwyższy poziom zaawansowania w badanych obszarach.


Pomóż nam dotrzeć do przedsiębiorstw realizujących najlepsze praktyki. Jeżeli znasz przedsiębiorstwo, które zasługuje na miano inteligentnej organizacji, nominuj już teraz.


Zapraszamy do udziału w konkursie studentów, doktorantów i absolwentów SGH, którzy z sukcesem prowadzą i rozwijają przedsiębiorstwa.​


Zgłoszenia do konkursu przyjmujemy do 31 maja br. przez formularz rejestracyjny dostępny na stronie: 


LINK DO FORMULARZA​


 
 
 

 Kontakt

 

​Pytania dotyczące konkursu prosimy kierować na adres:

zaglebiznesu@sgh.waw.pl

 

 Regulamin Konkursu

 
 

 Poprzednia edycja