Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
ADMINISTRACJA SGH
Centrum Przedsiębiorczości i Transferu Technologii :
Centrum Przedsiębiorczości i Transferu Technologii

Spotkanie Klubu Przedsiębiorców SGH 29.05

2019-05-16 kategoria: informacja konferencja spotkanie 

Zapraszamy wszystkich studentów, przedsiębiorców i zainteresowanych tematyką rozwijania działalności gospodarczej na kolejne otwarte spotkanie Klubu Przedsiębiorców SGH.

Spotkania otwarte skierowane są do całej społeczności akademickiej oraz przedsiębiorców związanych z Klubem Przedsiębiorców. ​​

Pozostajemy w temacie startupów i tym razem porozmawiamy o nowoczesnych formach finansowania na rynku kapitałowym. Dr Kamil Gemra odpowie na pytanie skąd pozyskać finansowanie na swój projekt i jak wygląda inwestowanie od kuchni.

Drugim wystąpieniem będzie prezentacja nowego członka Klubu Przedsiębiorców SGH, Tomasza Szczęśniaka. Prowadzona przez niego Briefly to marketplace, pozwalający znaleźć lokal użytkowy na każdą okazję. Urodziny, integracja czy wesele. Z Briefly użytkownik może zapomnieć o mozolnych poszukiwaniach i zbędnych telefonach. Wszystko odbywa się za pośrednictwem platformy. ​

Spotkanie odbędzie się 29 maja (środa), o godzinie 17:15 w sali 151 w budynku Głównym SGH (al. Niepodległości 162, I piętro). 

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych. ​​​​

Archiwum