Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
ADMINISTRACJA SGH
Centrum Przedsiębiorczości i Transferu Technologii :
Centrum Przedsiębiorczości i Transferu Technologii

CPITT na XIX Forum Ekonomicznym w Krynicy

2019-09-23 kategoria: informacja 

Centrum Przedsiębiorczości i Transferu Technologii SGH jest partnerem Instytutu Studiów Wschodnich i brało aktywny udział w inicjatywach Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na XIX Forum Ekonomicznym w Krynicy. 

Centrum Przedsiębiorczości i Transferu Technologii SGH odpowiadało za merytoryczne przygotowanie Raportu SGH na Forum Ekonomicznym w Krynicy. Jego przedstawienie otworzyło tegoroczne Forum Ekonomiczne, nadając ton dyskusjom podczas całego wydarzenia. 

W tym roku nowością było wręczenie specjalnego wyróżnienia Forum Ekonomicznego – Nagrody Gospodarczej SGH, którą z rąk rektora prof. Marka Rockiego odebrała Anna Rulkiewcz, prezes grupy LUX MED.

Wynikiem bliskiej współpracy w ramach startupowej ścieżki było przyznanie przez SGH nagrody dla najlepszych startupów oraz merytoryczny udział analityków z Centrum w pracach komisji oceniającej zgłoszone przedsięwzięcia. 

Oprócz wielu dyskusji i ciekawych spotkań w strefie SGH , dyrektor Centrum Przedsiębiorczości wziął również udział w panelu na temat finansowania innowacyjnych przedsięwzięć.​

Archiwum