Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
ADMINISTRACJA SGH
Centrum Przedsiębiorczości i Transferu Technologii : 317G
Centrum Przedsiębiorczości i Transferu Technologii
 

 Coworking

 
​​Uwaga! Informujemy, iż w związku z komunikatem MNiSW w sprawie zagrożenia epidemią, przestrzenie coworkingowe zarządzane przez Centrum Przedsiębiorczości i Transferu Technologii (tj. Przestrzeń Coworkingowa 317G oraz Przestrzeń Coworkingowa Sabinki) będą wyłączone z użytkowania do odwołania.

Wszelkie złożone rezerwacje przestrzeni zostają odwołane, a działanie systemu rezerwacji zawieszone.


Uwaga! Przestrzeń cowrkingowa jest dostępna na wyłączność dla doktorantów dla pracy nad projektami badawczymi:
  • ​Coworking 317G w Budynku głównym: wtorki od godziny 17:00 do godziny 21:00
  • Coworking w DS "Sabinki": czwartek od godziny 17:00 do godziny 21:00
W tym celu doktoraci są proszeni o rejestrację w systemie (MS Forms), który jest dostępny poniżej. W celu odebrania karty dostępu na portierni doktoraci proszeni są o okazanie legitymacji doktoranckiej Straży Akademickiej SGH.

Uwaga! Zapraszamy organizacje studeckie do zg​łaszania projektów studenckich! Zgłoszenie na takich samych zasadach jak "Projekt przedsiębiorczy". Centrum Przedsiębiorczości i Transferu Technologii zarządza dwoma przestrzeniami do pracy nad projektami przedsiębiorczymi. Dostęp do nich mogą uzyskać przedsiębiorczy studenci, doktoranci, absolwenci oraz organizacje pracujące nad projektami związanymi z przedsiębiorczością.

 

Dostęp do przestrzeni jest udzielany na dostawie poprawnie przeprowadzonej weryfikacji poprzez formularz. Hasło do rejestracji jest przyznawane dla jednego projektu i nie jest możliwe do udostępniania stronom trzecim. 

 

Regulamin korzystania z przestrzeni coworkingowych.

 

Rezerwacjaza pośrednictwem strony.

 

Sala coworkingowa 317G, zlokalizowana w Budynku Głównym SGH na III piętrze. Składa się z trzech oddzielnie rezerwowanych części. Może w niej pracować maksymalnie 14 osób.

 360.jpg

 

Przestrzeń coworkingowa Sabinki, zlokalizowana w Domu Studenta nr 1 "Sabinki". Składa się z sali konferencyjnej dla ośmiu osób, części coworkingowej z siedmioma stanowiskami pracy oraz pokoju spotkań. 


Z racji trwających prac nad elektronicznym systemem dostępu, przestrzeń coworkingowa "Sabinki" jest dostępna w godzinach pracy CPiTT (8.00-16.00) - wejście przez portiernię. 

_DSC2725.jpg

_DSC2750.jpg

_DSC2733.jpg