Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
ADMINISTRACJA SGH
Klasa akademicka SGH : Lista szkół partnerskich
Klasa akademicka SGH - program patronacki
 

 Lista szkół partnerskich

 
Lista szkół ponadgimnazjalnych współpracujących z SGH w ramach Programu Klasa akademicka SGH od 2016 r.

  1. Liceum Ogólnokształcące Nr XII im. B. Chrobrego we Wrocławiu
  2. III Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Westerplatte w Gdańsku 
  3. III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni 
  4. VI Liceum Ogólnokształcące im. J.J. Śniadeckich w Bydgoszczy
  5. III Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Kaliszu 
  6. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Radzyniu Podlaskim 
  7. I Liceum Ogólnokształcące im. M. Skłodowskiej-Curie w Sokołowie Podlaskim 
  8. II Liceum Ogólnokształcące im. K.K. Baczyńskiego w Koninie 
  9. Zespół Szkół Zawodowych im. S. Staszica w Lidzbarku Warmińskim 
  10. III Liceum Ogólnokształcące im. Wojska Polskiego w Ostrowie Wielkopolskim
  11. XVIII Liceum Ogólnokształcące im. J. Zamoyskiego w Warszawie 
  12. Liceum Ogólnokształcące im. W. Broniewskiego w Krzepicach 
  13. XXXI Liceum Ogólnokształcące im. L. Zamenhofa w Łodzi 
  14. II Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana J. Zamoyskiego w Lublinie 
  15. Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II im. M. Konopnickiej w Opolu 
  16. XVII Liceum Ogólnokształcące im. M. Konopnickiej w Warszawie 
  17. Zespół Szkół Ogólnokształcących im. S. Żeromskiego w Iławie 
  18. II Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Raciborzu 
  19. II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Lesznie 
  20. I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Lubinie 
  21. I Liceum Ogólnokształcące im. Króla K. Wielkiego w Olkuszu 
  22. V Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Toruniu 
  23. II Liceum Ogólnokształcące im. P. Firleja w Lubartowie 
  24. Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w Biłgoraju 
  25. I Liceum Ogólnokształcące im. Wł. Jagiełły w Krasnymstawie 
  26. LVIII Liceum Ogólnokształcące im. K.K. Baczyńskiego w Warszawie 
  27. I Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica w Lublinie 
  28. II Liceum Ogólnokształcące im. księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku
  29. I Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Świętej Rodziny w Siedlcach 
  30. VI Liceum Ogólnokształcące im. T. Reytana w Warszawie 
  31. I Liceum Ogólnokształcące im. J. Słowackiego w Przemyślu 
  32. Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej w Mińsku Mazowieckim
  33. II Liceum Ogólnokształcące im. gen. G. Orlicza-Dreszera w Chełmie 
  34. II Liceum Ogólnokształcące im. H. Malczewskiej w Zawierciu

Lista szkół ponadgimnazjalnych, które dołączyły do Programu od 2017 r.

  1. I Liceum Ogólnokształcące im. C. K. Norwida w Bydgoszczy 
  2. XII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Łodzi 
  3. I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Opocznie 
  4. XVII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Warszawie
  5. Zespół Szkół Ogólnokształcących z I Liceum Ogólnokształcącym im. J.I. Kraszewskiego w Białej Podlaskiej
  6. V Liceum Ogólnokształcące w Bielsku-Białej
  7. II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego w Warszawie
  8. Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kochanowskiego w Radomiu
  9. Liceum Ogólnokształcące im. Marsz. Stanisława Małachowskiego w Płocku
  10. I Liceum Ogólnokształcące im. Gen. J.H. Dąbrowskiego w Kutnie
  11. II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Tomaszowie Mazowieckim

Lista szkół ponadgimnazjalnych, które dołączyły do Programu od 2018 r.

  1. XXXIII Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Warszawie
  2. Prywatne Liceum im. I. J. Paderewskiego w Lublinie
  3. I Liceum Ogólnokształcące im. E. Dembowskiego w Zielonej Górze
  4. I Liceum Ogólnokształcące im. J. Zamoyskiego w Zamościu
  5. II Liceum Ogólnokształcące im. J. Śniadeckiego w Kielcach
  6. I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Wieluniu
  7. VII Liceum Ogólnokształcące im. J. Słowackiego w Warszawie

Lista szkół ponadgimnazjalnych, które dołączyły do Programu od 2019 r.

  1. XVI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Sempołowskiej w Warszawie
  2. XLIV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Banacha w Warszawie
  3. Technikum Kinematograficzno-Komputerowe im. Krzysztofa Kieślowskiego w Warszawie
  4. Zespół Szkół Łączności w Warszawie
  5. Technikum Gastronomiczno-Hotelaskie w Warszawie

Lista szkół ponadgimnazjalnych, które współpracowały z SGH w ramach Programu w poprzednich latach:

  1. I Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Białymstoku​
  2. Społeczne Liceum Ogólnokształcące Nr 5 w Milanówku 
  3. 2 Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. P. Jasienicy w Warszawie
  4. I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Unii Europejskiej w Zamościu
  5. Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa w Skierniewicach 
  6. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Sulejówku 
  7. Liceum Ogólnokształcące im. gen. M. Zaruskiego w Węgorzewie 
  8. Salezjański Zespół Szkół Publicznych "Don Bosko" w Świętochłowicach
  9. I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Łomży 
  10. I Liceum Ogólnokształcące im. M. Konopnickiej w Suwałkach 
  11. XLIV Liceum Ogólnokształcące im. A. Dobiszewskiego w Warszawie 
  12. I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. H. Derdowskiego w Kartuzach
  13. Zespół Szkół nr 2 im. Księcia Pawła Karola Sanguszki w Lubartowie
 

 Szkoły podstawowe - pilotaż

 
​W ramach pilotażu od maja 2018 roku objęto współpracą ostatnie klasy w Szkole Podstawowej nr 376 im. Bohaterów Westerplatte w Warszawie.