Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
ADMINISTRACJA SGH
Centrum Otwartej Edukacji :
Centrum Otwartej Edukacji

Kształcenie na odległość

2020-03-16 kategoria: informacja 

W związku z zwieszeniem zajęć w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie w odpowiedzi na zagrożenia epidemiologiczne związane z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2, Zespół COE deklaruje wsparcie w zakresie uruchomienia w formie zdalnej przedmiotów dotychczas realizowanych stacjonarnie.

Forma zdalna może realizowana być poprzez:

1) Niezbędnik e-sgh

Jest to aplikacja do tworzenia autorskich stron edukacyjnych, pozwalająca na samodzielne zamieszczanie materiałów dydaktycznych, ogłoszeń, prowadzenie dyskusji na forum czy przeprowadzanie testów.

Osoby, które jeszcze nie korzystają z Niezbędnika, mogą założyć konto dydaktyczne na stronie:
https://www.e-sgh.pl/niezbednik/rejestracja.php

Szczegółowa instrukcja, jak korzystać z Niezbędnika e-sgh, znajduje się na stronie:
https://www.e-sgh.pl/niezbednik/Niezbednik_Instrukcja.pdf

2) Platformę e-sgh

Wykładowcy, którzy już realizują zajęcia typu e-learning lub blended learning na platformie www.e-sgh.pl mogą wykorzystać opracowane materiały również w realizacji zajęć tradycyjnych. W celu uruchomienia dodatkowych grup prosimy o kontakt z zespołem e-sgh.

3) Clickmeeting

Jest to aplikacja do prowadzenia webinariów. Sprawdza się przy prowadzeniu e-wykładów lub zajęć niewymagających interakcji ze słuchaczami.
Odbiorcami e-wykładu prowadzonego za pośrednictwem Clickmeeting może być max 50 osób.
Zespół COE SGH posiada jednostanowiskową licencję, co oznacza, że w danym momencie z aplikacji korzystać może jeden wykładowca.
W celu uzyskania dostępu do aplikacji (loginu i hasła) prosimy kontakt z zespołem COE. Zgłoszenia proszę kierować na poniższy mail, co najmniej na dobę przed rozpoczęciem zajęć, zaś w przypadku zajęć prowadzonych w niedzielę i poniedziałek - do godz. 16.00 poprzedzającego piątku.

Zachęcamy także do korzystania z aplikacji MS Teams. Wsparcia w zakresie realizacji procesu kształcenia z wykorzystaniem MS Teams udziela zespół Centrum Technologii Informatycznych

Kontakt: e-sgh@sgh.waw.pl

Archiwum