Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
ADMINISTRACJA SGH
Centrum Otwartej Edukacji :
Centrum Otwartej Edukacji

KSZTAŁCENIE W FORMACH ZDALNYCH

2020-10-07 kategoria: informacja 

W nawiązaniu do ZARZĄDZENIA REKTORA NR 69 z dnia 31 lipca 2020 r. w sprawie organizacji zajęć w semestrze zimowym 2020/2021 Centrum Otwartej Edukacji (COE, e-sgh) oraz Centrum Technologii Informatycznych (CTII, Helpdesk www.sgh.waw.pl/cti) przygotowało ofertę wsparcia realizacji procesu kształcenia w formach zdalnych.

1. APLIKACJA MICROSOFT TEAMS

Tworzenie zespołów przedmiotowych w MS Teams

CTII przygotowało zespoły przedmiotowe w MS Teams (początek nazwy 20201) na podstawie zamkniętego etapu zapisów studentów w systemie dziekanatowym. Mogą Państwo również samodzielnie dopisywać osoby do zespołów.

Szczegóły dotyczące instalacji aplikacji i wymagań sprzętowych oraz bieżące komunikaty znajdują się na stronie www.sgh.waw.pl/cti

Instrukcja i materiały szkoleniowe


Warsztaty MS Teams

Pracownicy CTII i COE zapraszają na cykl spotkań pt. Warsztaty Teams. Spotkania odbywać się będą we wtorki i środy o godz. 10:00 w aplikacji Teams, w zespole o takiej samej nazwie. Jeśli nie są Państwo jeszcze jego członkami, należy wybrać opcję „Dołącz do zespołu lub utwórz zespół” w aplikacji, a następnie w polu „Dołącz do zespołu, wpisując kod” podać kod: 4to8ck3.

Kontakt:

2. STACJONARNE SALE TEAMS ROOMS

Sale Teams Rooms to specjalnie wyposażone pomieszczenia do prowadzenia zajęć z siedziby Uczelni z wykorzystaniem oddzielnej aplikacji MS Teams Rooms oraz innych narzędzi multimedialnych.

Instrukcja i materiały szkoleniowe

Kontakt

Centrum Otwartej Edukacji: e-sgh@sgh.waw.pl

3. SYSTEM E-SGH

Niezbędnik e-sgh

Jest to aplikacja do tworzenia autorskich stron edukacyjnych, pozwalająca na samodzielne zarządzanie przedmiotami (m.in. zamieszczanie materiałów dydaktycznych, ogłoszeń, prowadzenie dyskusji na forum, przeprowadzanie testów).

Osoby, które jeszcze nie korzystają z Niezbędnika, mogą założyć konto dydaktyczne na stronie:
https://www.e-sgh.pl/niezbednik/rejestracja.php

Szczegółowa instrukcja, jak korzystać z Niezbędnika e-sgh, znajduje się na stronie:
https://www.e-sgh.pl/niezbednik/Niezbednik_Instrukcja.pdf

Platforma e-learningowa e-sgh

Wykładowcy, którzy już prowadzą zajęcia typu e-learning lub blended learning na platformie www.e-sgh.pl mogą wykorzystać opracowane wcześniej materiały jako wsparcie w realizacji zajęć tradycyjnych.

Kontakt

Centrum Otwartej Edukacji: e-sgh@sgh.waw.pl

Archiwum