Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
ADMINISTRACJA SGH
Centrum Otwartej Edukacji : Centrum Otwartej Edukacji | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Centrum Otwartej Edukacji
 

 Centrum Otwartej Edukacji

 

Centrum Otwartej Edukacji jest jednostką odpowiedzialną za rozwój i organizację nowych form i metod kształcenia, prowadzenie kursów dokształcających, organizację procesów edukacji ekonomicznej w ramach koncepcji uczenia się przez całe życie oraz organizację procesu podwyższania kwalifikacji zawodowych pracowników Uczelni.

Ewaluacja wykładów e-learningowych

Ocena wykładów e-learningowych realizowanych w semestrze zimowym 2018/2019 rozpoczęta.

więcej

Zajęcia e-learningowe w semestrze zimowym 2018/2019

Informujemy, że zajęcia e-learningowe w ramach pełnych wykładów online rozpoczynają się na platformie e-sgh 8 oraz 15 października br.

więcej

Kursy językowe dla pracowników SGH w sem. zimowym 2018/2019

​W dniu 19 września br. ruszają zapisy na zajęcia językowe dla pracowników SGH. Na zgłoszenia czekamy do 3 października 2018 r. Zapraszamy do udziału w kursach z języka angielskiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego i niemieckiego. W tym semestrze uruchomione zostały dwa dodatkowe kursy z języka angielskiego dla wykładowców SGH.

więcej

Kursy pierwszej pomocy przedmedycznej dla pracowników SGH

Centrum Otwartej Edukacji zaprasza wszystkich chętnych pracowników SGH do udziału w kursach pierwszej pomocy przedmedycznej, które odbędą się w dn. 24, 25 września oraz 1, 2 października br.

więcej

Projekt „Rewers i Awers. Akademia Edukacji Ekonomicznej SGH”

We wrześniu 2018 r. Szkoła Główna Handlowa w Warszawie rozpoczyna realizację nowego projektu pt. „Rewers i Awers. Akademia Edukacji Ekonomicznej SGH”. Jego celem jest podniesienie kompetencji i postaw związanych z aktywnością indywidualną i społeczną w odniesieniu do ekonomiczno-gospodarczego aspektu życia człowieka u 890 dzieci i młodzieży w wieku 10-16 lat z woj. mazowieckiego poprzez zaproszenie ich do uczestnictwa w różnorodnych zajęciach z zakresu ekonomii i przedsiębiorczości. Działania dydaktyczne w ramach projektu prowadzone będą do końca sierpnia 2020 r.

więcej

Summer University Warsaw 2018 zakończony

Dobiegł końca tegoroczny Summer University Warsaw 2018 – Szkoła Letnia przeznaczona dla studentów zagranicznych, którzy podczas dwóch intensywnych tygodni w SGH mają możliwość zapoznania się z naszą uczelnią, zdobycia punktów ECTS, poznania Warszawy i Krakowa oraz spędzenia czasu w międzykulturowym środowisku.

więcej

Kolejny rok współpracy z Klasami akademickimi za nami

Zakończył się kolejny rok współpracy z liceami w ramach programu Klasa akademicka SGH, realizowanego przez Centrum Otwartej Edukacji. Prezentując podsumowanie tegorocznych działań dziękujemy wszystkim nauczycielom akademickich SGH zaangażowanym w realizację zajęć dla szkół oraz zapraszamy do współpracy po wakacjach.

więcej

Letnia Akademia Ekonomii i Przedsiębiorczości w 2018 r.

Centrum Otwartej Edukacji SGH zachęca do zapisów na bezpłatne, wakacyjne zajęcia ekonomiczne dla gimnazjalistów oraz uczniów, którzy ukończyli 6. klasę szkoły podstawowej. Warsztaty dla młodzieży w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie odbędą się w tym roku w dniach 2-5 lipca. Osoby zainteresowane udziałem w Letniej Akademii Ekonomii i Przedsiębiorczości zapraszamy do przesłania elektronicznego zgłoszenia do programu. Nabór uczestników rozpoczyna się 26 czerwca 2018 r. i trwać będzie do momentu wyczerpania limitu miejsc.

więcej

Finał projektu Future Makers Challenge

10 czerwca br. odbył się finał projektu Future Makers Challenge organizowanego przez firmę Innovaitka w partnerstwie m.in. z SGH. Projekt był połączeniem akceleratora innowacji i przedsięwzięcia edukacyjnego, skierowanego do licealistów i studentów (w tym w szczególności do uczniów Klas akademickich SGH oraz studentów naszej uczelni).

więcej

 
 
 

 Wydarzenia

 
 

 Dyrektor działu