Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
 

 Mentees

 
Program Mentoringowy został stworzony z myślą o wyróżniających się studentach SGH, w szczególności studentach ostatniego roku studiów licencjackich i obu lat studiów magisterskich. W programie mogą brać udział zarówno studenci studiów stacjonarnych, jak i niestacjonarnych.
 
Każdy z zakwalifikowanych uczestników (mentee) zostaje objęty opieką mentora – osobą z grona jednych z najlepszych absolwentów SGH i odnoszącą sukcesy zawodowe w danej dziedzinie. Dodatkowo, uczestników programu czeka seria tematycznych warsztatów i szkoleń.
 
Główne korzyści z udziału w programie dla mentee:
  • otrzymanie wsparcia i rekomendacji w wyborze odpowiedniej ścieżki kariery
  • budowanie relacji z mentorem posiadającym bogate doświadczenie, które może stać się inspiracją
  • rozwój w wybranych obszarach (m.in. przedsiębiorczość, marketing, doradztwo biznesowe, komunikacja, dyplomacja) dzięki udziałowi w warsztatach i szkoleniach
  • budowanie relacji w gronie najlepszych studentów i absolwentów SGH 


Nabór do IV edycji Programu został zakończony.

Inauguracja odbędzie się 3 grudnia.

 

 program oczami mentees

 

Program Mentoringowy był dla mnie niezwykłym doświadczeniem. Pozwolił mi na sprecyzowanie mojej ścieżki kariery i pokazał, jak wygląda praca naukowa. Przede wszystkim jednak stanowił ogromne źródło inspiracji do dalszego rozwoju. Serdecznie polecam.

 Michał Kulbacki
II rok SL, kierunek: międzynarodowe stosunki gospodarcze

 

Moja mentorka pokazała mi jak sama żyje, co robi na co dzień i uświadomiła mi wielokrotnie, co jest ważne przy podejmowaniu decyzji oraz jakimi wartościami powinnam się kierować. Okazało się, że odpowiedzi na swoje pytania znam sama, musiałam tylko to dostrzec.

 Michalina Michorowska
II rok SL, kierunek: globalny biznes, finanse i zarządzanie

 

Spotkania z moją mentorką pomogły mi lepiej zaplanować swoja przyszłą ścieżkę kariery. Dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu zawodowemu mogła mi doradzić w jakich obszarach warto rozwijać swoje umiejętności. Udział w programie mentoringowym dał mi dużo motywacji i inspiracji do dalszego działania.

 Zofia Olszewska
I rok SM, kierunek: big data

 

Program Mentoringowy pozwolił mi przyjąć perspektywę osoby bardziej doświadczonej w obszarze, w którym zamierzam się dalej rozwijać. Spotkania z mentorem były za każdym razem ciekawym doświadczeniem obfitym w nowe przemyślenia dotyczące mojej dalszej kariery, a warsztaty w ramach programu były solidną dawką wiedzy na temat dyplomacji w Polsce od praktycznej strony.

Weronika Tołściuk
III rok SL, kierunek: międzynarodowe stosunki gospodarcze

 

Program Mentoringowy był dla mnie jednym z najciekawszych doświadczeń w mojej przygodzie na SGH. Uczestnicząc w warsztatach w ramach ścieżki naukowej zdobyłem wiele praktycznej wiedzy na temat pisania i publikowania tekstów naukowych. Natomiast w trakcie wielu spotkań z moim mentorem, dowiedziałem się o tym jak poszerzać swoje zainteresowania i jakie decyzje podjąć by jak najlepiej rozwinąć swoją karierę.

 Michał Zaborski
II rok SL, kierunek: metody ilościowe w ekonomii i systemy informacyjne