Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
ADMINISTRACJA SGH
Mentoring SGH : Poprzednie edycje
Mentoring SGH
 

 Poprzednie edycje

 
Za nami dwie edycje Programu Mentoringowego SGH. Obie cieszyły się ogromnym zainteresowaniem zarówno absolwentów, jak i studentów.

Podczas I edycji 62 pary mentor-mentee, w zależności od swoich doświadczeń i zainteresowań, mogły rozwijać się w czterech obszarach tematycznych: naukowym, finansowym, dyplomatycznym i biznesowym. Program rozpoczął się od wspólnego spotkania mentorów i mentee. Następnie mentee, uczestniczyli w kilku wybranych przez siebie warsztatach tematycznych. Również dla mentorów organizatorzy przygotowali cykl spotkań. Kolejnym etapem były spotkania w parach mentoringowych. I edycja programu zakończyła się w czerwcu 2018 r. wręczeniem certyfikatów i wspólną uroczystością

W II edycji starannie dobrano 68 par mentor-mentee. Jednocześnie modyfikacji uległa formuła Programu: zrezygnowano z podziału na ścieżki tematyczne, mocniejszy nacisk położono na warsztaty i szkolenia dla mentorów i mentees. Tę edycję uwieńczyło wspólne spotkanie uczestników i zasadzenie w Ogrodach Rektorskich drzewka mentoringowej obfitości.
 
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji ze wspólnych spotkań mentorów i mentee: otwierającego i podsumowującego II edycję Programu.
 
_DSC7808.jpg

 

_DSC7844.jpg