Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
ADMINISTRACJA SGH
Mentoring SGH : Mentoring SGH | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Mentoring SGH
 

 Mentoring SGH

 
Mentoring3.jpg

 

 O programie

 
​Program Mentoringowy SGH jest inicjatywą integrującą absolwentów SGH (mentorów), którzy osiągnęli sukces zawodowy mierzony wysoką pozycją i autorytetem w swoim środowisku pracy, z utalentowanymi studentami (mentees), pragnącymi korzystać ze wsparcia w kształtowaniu swojej kariery w oparciu o doświadczenie absolwentów. Idea Programu jest oparta na budowaniu relacji pomiędzy mentees a mentorami a sam Program stanowi element działań Uczelni w zakresie zarządzania talentami.

III edycja Programu potrwa od 3 grudnia 2019 r. do 3 czerwca 2020 r.
 

 Formuła Programu

 
W trakcie trwającego kilka miesięcy programu studenci (mentees) biorą udział w wielu  indywidualnych spotkaniach, sesjach mentoringowych i coachingowych ze swoimi mentorami – doświadczonymi absolwentami SGH. Podczas spotkań otrzymują zarówno możliwość bezpośredniego wsparcia, jak i wymiany wiedzy, poglądów i wzajemnych doświadczeń. Czas, miejsce oraz sama formuła spotkań – spotkanie w firmie, lunch, spędzenie jednego dnia z mentorem w miejscu pracy (job-shadowing) – są indywidualnie dostosowywane każdorazowo do potrzeb uczestników programu. Nieodłącznym elementem programu są ciekawe szkolenia i warsztaty tematyczne, zarówno dla mentorów, jak i mentees. Dodatkowo w ramach rozpoczęcia i zakończenia programu organizowana jest wspólna uroczystość dla wszystkich uczestników.
 

 Organizatorzy

 
Organizatorami Programu Monitoringowego SGH są Centrum Kariery i Relacji z Absolwentami oraz Think Tank Samorządu Studentów we współpracy ze środowiskiem Uczelnianych Organizacji Studenckich.
 
 
 

 Kontakt

 
​KONTAKT DLA MENTORÓW:

Centrum Kariery i Relacji z Absolwentami

mentoring@sgh.waw.pl
(22) 564 94 72

KONTAKT DLA MENTEES:

 

 dokumenty