Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
ADMINISTRACJA SGH
Centrum Kariery i Relacji z Absolwentami :
Centrum Kariery i Relacji z Absolwentami

O pozytywnych skutkach nieoczywistych wyborów

2019-05-24 kategoria: spotkanie 

​"Jak kabaret pomógł mi w korpo - czyli pozytywne skutki nieoczywistych wyborów." Zapraszamy studentki i studentów na spotkanie z absolwentem Jackiem Hejną, który podzieli się swoimi doświadczeniami z podejmowania oczywistych i nieoczywistych decyzji na drodze zawodowego i osobistego rozwoju.

Czy jeśli na studiach zamiast udziału w kołach naukowych uczę się Swahili albo gram na bębnach, to nadal będę miał szanse na sukces w korpo? Czy po SGH są w ogóle inne opcje niż korpo? Czy wybory, których dokonujemy podczas studiów i po nich, to rzeczywiście nasze wybory? Czy może po części realizujemy scenariusz "wgrany" nam przez otoczenie, bliskich, speców od reklamy, bo "tak wszyscy robią"?
Na te i inne pytania odpowie Jacek Hejna, absolwent SGH kierunku zarządzanie i marketing (dyplom mgr w 2005 r.). Na studiach śpiewał w chórze, jeździł konno i współtworzył pierwszy kabaret na SGH (Napad). Po 4. roku wziął urlop dziekański i pojechał na rok do Australii. Po studiach zaczął karierę w korporacji, najpierw w Nestle, potem w SC Johnson. Pracował w Warszawie, Szwajcarii i w Gorzowie Wlkp., tworzył narzędzia w Excelu, przewodził 150-os. działowi i budował fabrykę.
Kiedy: 30 maja, godz. 15:30
Gdzie: sala 151, budynek główny SGH
 
Zgłoszenia przez formularz dostępny TUTAJ.

Archiwum