Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
ADMINISTRACJA SGH
Centrum Kariery i Relacji z Absolwentami :
Centrum Kariery i Relacji z Absolwentami

Nabór do IV edycji Programu Mentoringowego SGH rozpoczęty

2020-10-19 kategoria: informacja 

Mentorzy-absolwenci SGH już po raz czwarty będą wspierali obecnych studentów w planowaniu i realizowaniu zawodowej drogi dzieląc się swoimi doświadczeniami i wiedzą. Program potrwa od grudnia 2020 do czerwca 2021 i po raz pierwszy będzie miał formułę online. Zapraszamy do zgłaszania się zarówno absolwentów uczelni do roli mentorów, jak i studentów w charakterze mentees. Nabór mentorów potrwa do 2 listopada.

 

Uczestnicy Programu będą przez kilka miesięcy pracowali w parach mentor-mentee, odbywając minimum 5 spotkań. Dodatkowo wezmą udział w wydarzeniu inaugurującym i kończącym Program, kierowanymi do wszystkich Mentorów i Mentees. Czekają też  na nich spotkania dyskusyjno-networkingowe w kilku(nasto)osobowych podgrupach mentorów i mentees pod pieczą Mentorów-Opiekunów, a na mentorów również szkolenia i spotkania rozwijające kompetencje mentorskie.

Program Mentoringowy SGH jest inicjatywą integrującą absolwentów SGH (mentorów), którzy osiągnęli sukces zawodowy z utalentowanymi studentami (mentees), pragnącymi korzystać ze wsparcia w kształtowaniu swojej kariery w oparciu o doświadczenie absolwentów. Idea Programu jest oparta na budowaniu relacji pomiędzy mentees a mentorami, która pozwoli na realizację założonych celów mentoringowych oraz generowanie długotrwałych pozytywnych efektów współpracy dla wszystkich zaangażowanych w nią stron.

Zapraszamy do aplikowania studentów i studentki, którzy chcą zostać mentees oraz absolwentów, którzy chcą podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem jako mentorzy.
By przekonać się, dlaczego warto wziąć udział i czego się można spodziewać w Programie, zachęcamy do przeczytanie refleksji z udziału w jego III edycji mentora Piotra Baranowicza (https://www.linkedin.com/pulse/why-worth-invest-your-private-time-mentor-piotr-baranowicz/) oraz jego mentee Kacpra Dacha (https://www.linkedin.com/pulse/good-mentor-can-save-you-lot-work-costly-mistakes-kacper-dach/).

Szczegółowe informacje oraz formularze zgłoszeniowe do IV edycji Programu Mentoringowego SGH dostępne na sgh.waw.pl/mentoring

 

Archiwum