Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
ADMINISTRACJA SGH
Centrum Kariery i Relacji z Absolwentami :
Centrum Kariery i Relacji z Absolwentami

Warsztaty dla absolwentów - inwestycje na rynku kapitałowym

2020-01-15 kategoria: warsztat 

​Już 5 lutego w ramach Klubu Absolwentów SGH zapraszamy na warsztaty: „Walenty: byk czy niedźwiedź? Jak skutecznie inwestować na giełdzie, żeby zachwycić walentynkowym prezentem.” 

Przyjdź i przekonaj się sam, czy masz potencjał i odpowiedni apetyt na ryzyko, aby stać się Inwestorem na rynku kapitałowym. Zapraszamy na niecodzienne spotkanie z wyjątkową osobą, której sukcesy i wieloletnie doświadczenie z pewnością zachęcają do zgłębienia arkanów giełdy.
Mamy nadzieję, że po warsztatach każdy uczestnik będzie mógł odpowiedzieć sobie na pytanie, czy warto budować swoją przyszłość finansową w oparciu o inwestycje na rynku kapitałowym. Na warsztatach dowiesz się, jak inwestować, aby optymalizować relację ryzyko vs dochód. Omówimy tajemnice inwestorów i analityków oraz siłę trendów rynkowych. Poznasz znaczenie funkcjonujących w środowisku maksym - dowiesz się kiedy przychodzi Mikołaj, na czym polega efekt stycznia, co znaczą sell in May and go away, risk on i risk off, fear and greed.

UWAGA: obowiązują zapisy poprzez FORMULARZ REJESTRACYJNY

Kiedy: 5 lutego 2020, godz. 17:30 – 20:30
Gdzie: sala 152, budynek główny SGH

Rafał Lerski - absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, doradca inwestycyjny, makler papierów wartościowych, posiada tytuł CFA oraz  PRM i FRM. Ponad 25-letnie doświadczenie praktyczne w zarządzaniu aktywami oraz doradztwie inwestycyjnym, zarówno w zakresie instrumentów dłużnych, jak i udziałowych, analizie rynków finansowych oraz zarządzaniu ryzykiem finansowym zdobywał na rynku kapitałowym pracując najpierw jako makler w Biurze Maklerskim BPH, a następnie w Biurze Maklerskim PKO BP. Przez kolejne lata już jako Zarządzający Funduszem, pracował w PTE Skarbiec-Emerytura, następnie w CDM Pekao pełnił rolę doradcy inwestycyjnego i stratega rynkowego w Zespole Analiz. Doświadczenie zawodowe zdobywał też w Banku BPS na stanowisku Naczelnika Wydziału Ryzyk Finansowych. Od 2008 rok związany był z firmą Expander Advisors jako Główny Analityk Inwestycyjny i Dyrektor Wydziału Analiz. W latach 2011-2012 pracował jako Fund Manager w Qatar National Bank, współzarządzając funduszem akcji BRIC. Od 2013 roku jest związany z Grupą BNP Paribas, gdzie w ramach Biura Maklerskiego odpowiedzialny był za nadzorowanie działalności zarządzania portfelami, doradztwa inwestycyjnego oraz pośrednictwa w realizacji zleceń – usług realizowanych na rzecz klientów Bankowości Prywatnej. Od 2013 jako Członek Zarządu pełni również rolę Dyrektora Inwestycyjnego w BNP Paribas TFI, będąc odpowiedzialnym za stworzenie ram procesu inwestycyjnego. Jest też współzarządzającym funduszami lokującymi aktywa na rynkach globalnych.


Archiwum