Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
ADMINISTRACJA SGH
Centrum Kariery i Relacji z Absolwentami : Doradztwo kariery
Centrum Kariery i Relacji z Absolwentami
 

 Doradztwo kariery

 
Kim jest doradca kariery?

Psycholog, coach kariery, trener biznesu posiadający bogate doświadczenie w obszarze rekrutacji i selekcji, szkoleń, rozwoju pracowników. Kluczowym zadaniem doradztwa kariery jest udzielanie pomocy w wyborze kierunku rozwoju, dalszego kształcenia oraz zawodu, odpowiadającego posiadanym predyspozycjom i kompetencjom. Pragniemy Państwu towarzyszyć w drodze do wymarzonej kariery oraz inspirować do wydobywania tego co stanowi Wasz potencjał.


Z uwagi na trwającą sytuację epidemiczną dradca kariery prowadzi wyłącznie konsultacje online. Prosimy o wypełnienie FORMULARZA, aby umówić się na konsultacje, ustalając najdogodniejszy termin.

Jednocześnie informujemy, że zapisy na testy oraz powiązane z testami konsultacje zostają chwilowo zawieszone.
 

 Analiza dokumentów aplikacyjnych

 
To usługa świadczona drogą elektroniczną.
CV, list motywacyjny, pytania związane z ich redakcją należy wysłać na adres: doradca.kariery@sgh.waw.pl
 

 Spotkania konsultacyjno-doradcze

 
Konsultacje trwają ok. 1 godziny. Należy umówić się na nie drogą mailową: doradca.kariery@sgh.waw.pl, lub telefonicznie: (22) 564 94 71. Ten typ spotkań polecamy szczególnie tym, którzy chcieliby pod okiem profesjonalisty, eksperta w obszarze rekrutacji, stworzyć lub przeanalizować swoje dokumenty aplikacyjne, odbyć symulację rozmowy rekrutacyjnej, poszukać wspólnie odpowiedzi na tzw. „trudne” pytania, które mogą pojawić się podczas rozmów o pracę, oraz tym, którzy potrzebują wsparcia w innych tematach około zawodowych.
 
 
 

 Dyżury doradcy kariery

 
Kinga Strzelecka

Z uwagi na trwającą sytuację epidemiczną  doradca kariery prowadzi wyłącznie konsultacje online. Aby umówić się na wirtualną rozmowę, prosimy o wypełnienie FORMULARZA lub o mail z tytułem: Konsultacja elektroniczna na adres: doradca.kariery@sgh.waw.pl .

e-mail: doradca.kariery@sgh.waw.pl

tel. (22) 5649471

 

 Przydatne linki