Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
ADMINISTRACJA SGH
Centrum Kariery i Relacji z Absolwentami : Centrum Kariery i Relacji z Absolwentami | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Centrum Kariery i Relacji z Absolwentami
 

 Centrum Kariery i Relacji z Absolwentami

 
​Centrum Kariery i Relacji z Absolwentami jest jednostką odpowiedzialną za kształtowanie i utrzymywanie relacji z absolwentami SGH. Zajmuje się również wspieraniem rozwoju kariery studentów i absolwentów Szkoły oraz współpracy pomiędzy członkami obu tych grup.
 

 Informacje

 

[online] Warsztaty dla absolwentów SGH

W ramach Klubu Absolwentów SGH zapraszamy na cykliczne warsztaty, tym razem online - „Stres w obliczu niepewności”.

więcej

Tydzień z doradcami kariery z Klubu Partnerów SGH online!

Od 30 marca do 3 kwietnia zapraszamy studentów i absolwentów SGH do udziału w 7. edycji "Tygodnia z doradcami kariery". Z uwagi na obecną sytuację epidemiczną wszystkie spotkania odbywać się będą w formie konsultacji online.

więcej

[ODWOŁANE] Warsztaty dla absolwentów - Business Dress Code

Z przykrością informujemy, że wobec wprowadzonych 24 marca dodatkowych obostrzeń, zmuszeni jesteśmy odwołać warsztaty online „Jak cię widzą, tak cię piszą: najnowsze trendy w Business Dress Code", które miały odbyć się 6 kwietnia.

więcej

[ODWOŁANE] XI Forum Kobiet

W związku z przeciwdziałaniem rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2 wywołującego chorobę COVID-19 na mocy Zarządzenia Rektora Nr 17 z dnia 10 marca 2020 r, Forum Kobiet SGH w dniu 18 marca zostaje odwołane.

więcej

Warsztaty dla absolwentów - inwestycje na rynku kapitałowym

Już 5 lutego w ramach Klubu Absolwentów SGH zapraszamy na warsztaty: „Walenty: byk czy niedźwiedź? Jak skutecznie inwestować na giełdzie, żeby zachwycić walentynkowym prezentem.”

więcej

 
 
 

 Wydarzenia

 
 

 Dyrektor Centrum

 
 

 Masz Pytanie?

 
 
Masz pytanie?
Telefon:
E-mail:
Imię i nazwisko:
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej
Dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana pytanie. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych jest dostępnych tutaj

Masz pytanie?

Wypełnij formularz dostępny on-line. Kliknij NAPISZ.