Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
ADMINISTRACJA SGH
Centrum Kariery i Relacji z Absolwentami : Centrum Kariery i Relacji z Absolwentami | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Centrum Kariery i Relacji z Absolwentami
 

 Centrum Kariery i Relacji z Absolwentami

 
Centrum Kariery i Relacji z Absolwentami wspiera rozwój kariery studentów i absolwentów Szkoły. Odpowiada także za kształtowanie i utrzymywanie relacji z absolwentami SGH.

Oferty praktyk, pracy i staży oraz informacje o związanych z karierą inicjatywach realizowanych zarówno przez nas, jak też przez firmy oraz inne organizacje, znajdują się na stronie Serwisu Karierahttps://kariera.sgh.waw.pl

Oferujemy także spotkania z uczelnianym doradcą kariery – aby dowiedzieć się więcej o zakresie udzielanego przez niego wsparcia i umówić się na spotkanie, prosimy przejść na stronę: https://kariera.sgh.waw.pl/doradztwo-kariery

Absolwentów zapraszamy do odwiedzania strony: absolwent.sgh.waw.pl, gdzie znajdą informacje o przygotowanych dla nich inicjatywach.

 

Masz pytania? Napisz do nas!

kariera@sgh.waw.pl lub absolwenci@sgh.waw.pl

Poznaj osoby z naszego Centrum, zaglądając w menu KONTAKT​.reklama_kariera_3.jpg
 
 

 Informacje

 

Program „Ambasadorowie Karier UE” dla studentów

W ślad za komunikatem Departamentu Komitetu ds. Europejskich Kancelarii Prezesa Rady Ministrów (DKSE KPRM) informujemy, że ruszyła rekrutacja do kolejnej edycji programu Europejskiego Urzędu Doboru Kadr (EPSO) - "Ambasadorowie Karier UE” .

więcej

Webinar: Crowdfunding - jak zyskać uznanie i finanse?

W ramach spotkań Klubu Absolwentów SGH zapraszamy 10 czerwca na webinar: Crowdfunding - jak zyskać uznanie i finanse od społeczności?

więcej

Webinar: Ewolucja na rynku aktywów inwestycyjnych

27 maja Klub Absolwentów SGH zaprasza na kolejne spotkanie online: Ewolucja na rynku aktywów inwestycyjnych - przyszłość kryptowalut.

więcej

Gra o karierę 2021

„Gra o karierę – Biura Karier dla Ciebie” to ogólnopolski projekt pod patronatem Komisji ds. Akademickich Biur Karier przy KRASP oraz Przewodniczącego KRASP. Od 17 do 21 maja Biura Karier w całej Polsce organizują pod wspólnym szyldem warsztaty, szkolenia, konferencje i inne wydarzenia dla studentów z całego kraju.

więcej

Webinar: Jak efektywnie pracować zdalnie i nie zwariować?

Klub Absolwentów SGH zaprasza na webinar o tym, jak świadomie i metodycznie zaprojektować swoją przestrzeń do pracy i życia, aby wpływała i inspirowała pozytywnie oraz dodawała nam energii. Prowadzący, Patryk Wójcik, przybliży kilka kluczowych aspektów psychologicznych, które ułatwią nam zdalną pracę. Opowie o przydatnych nawykach, które mają bezpośrednio zastosowanie w życiu osobistym i zawodowym.

więcej

 
 
​​
English version
 
 

 Wydarzenia

 
 

 Dyrektor Centrum