Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
ADMINISTRACJA SGH
Centrum Kariery i Relacji z Absolwentami : Centrum Kariery i Relacji z Absolwentami | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Centrum Kariery i Relacji z Absolwentami
 

 Centrum Kariery i Relacji z Absolwentami

 
​Centrum Kariery i Relacji z Absolwentami jest jednostką odpowiedzialną za kształtowanie i utrzymywanie relacji z absolwentami SGH. Zajmuje się również wspieraniem rozwoju kariery studentów i absolwentów Szkoły oraz współpracy pomiędzy członkami obu tych grup.


reklama_kariera_3.jpg
 
 

 Informacje

 

Jak umiejętnie wykorzystać LinkedIn?

"LinkedIn – jak wykorzystać jego możliwości do wsparcia swojej kariery?" to temat kolejnych warsztatów dla absolwentów SGH.

więcej

Nabór do IV edycji Programu Mentoringowego SGH rozpoczęty

Mentorzy-absolwenci SGH już po raz czwarty będą wspierali obecnych studentów w planowaniu i realizowaniu zawodowej drogi dzieląc się swoimi doświadczeniami i wiedzą. Program potrwa od grudnia 2020 do czerwca 2021 i po raz pierwszy będzie miał formułę online. Zapraszamy do zgłaszania się zarówno absolwentów uczelni do roli mentorów, jak i studentów w charakterze mentees. Nabór mentorów potrwa do 2 listopada.

więcej

Jak osiągnąć balans i efektywność w pracy hybrydowej?

Zapraszamy na webinar z Marcinem Kwiecińskim, ekspertem produktywności, autorem projektu „Ogarnij Chaos®”. Podczas spotkania porozmawiamy o tym, w jaki sposób efektywnie zorganizować swoją pracę, zwłaszcza w obecnej sytuacji pandemii, która wywróciła znany nam świat do góry nogami.

więcej

[online] Inwestycje na NewConnect – hit czy kit?

Klub Absolwentów SGH zaprasza 22 września na pierwsze powakacyjne spotkanie online. Ekspertem, który poprowadzi Państwa przez zagadnienia związane z budową portfela inwestycyjnego w odniesieniu do finansów osobistych, będzie dr Kamil Gemra.

więcej

[Online] Rynek nieruchomości - spotkanie z ekspertami

16 czerwca zapraszamy na spotkanie dot. obecnej sytuacji na rynku nieruchomości - "Rynek nieruchomości w czasach niepewności". Poprowadzą je pp. prof. dr. hab. Marek Bryx oraz Kuba Karliński.

więcej

 
 
 

 Wydarzenia

 
 

 Dyrektor Centrum