Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
ADMINISTRACJA SGH
Centrum Kariery i Relacji z Absolwentami : Centrum Kariery i Relacji z Absolwentami | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Centrum Kariery i Relacji z Absolwentami
 

 Centrum Kariery i Relacji z Absolwentami

 
Centrum Kariery i Relacji z Absolwentami wspiera rozwój kariery studentów i absolwentów Szkoły. Odpowiada także za kształtowanie i utrzymywanie relacji z absolwentami SGH.

Oferty praktyk, pracy i staży oraz informacje o związanych z karierą inicjatywach realizowanych zarówno przez nas, jak też przez firmy oraz inne organizacje, znajdują się na stronie Serwisu Karierahttps://kariera.sgh.waw.pl

Oferujemy także spotkania z uczelnianym doradcą kariery – aby dowiedzieć się więcej o zakresie udzielanego przez niego wsparcia i umówić się na spotkanie, prosimy przejść na stronę: https://kariera.sgh.waw.pl/doradztwo-kariery

Absolwentów zapraszamy do odwiedzania strony: absolwent.sgh.waw.pl, gdzie znajdą informacje o przygotowanych dla nich inicjatywach.

 

Masz pytania? Napisz do nas!

kariera@sgh.waw.pl lub absolwenci@sgh.waw.pl

Poznaj osoby z naszego Centrum, zaglądając w menu KONTAKT​.



reklama_kariera_3.jpg
 
 

 Informacje

 

Webinar: Jak efektywnie pracować zdalnie i nie zwariować?

Klub Absolwentów SGH zaprasza na webinar o tym, jak świadomie i metodycznie zaprojektować swoją przestrzeń do pracy i życia, aby wpływała i inspirowała pozytywnie oraz dodawała nam energii. Prowadzący, Patryk Wójcik, przybliży kilka kluczowych aspektów psychologicznych, które ułatwią nam zdalną pracę. Opowie o przydatnych nawykach, które mają bezpośrednio zastosowanie w życiu osobistym i zawodowym.

więcej

Wpływ pandemii na ryzyko branżowe - analiza przypadków

22 lutego, w ramach spotkań Klubu Absolwentów SGH zapraszamy na webinar, podczas którego prezenterami wniosków z przeprowadzonych analiz wpływu pandemii na wybrane branże będą studenci kierunku Zarządzanie Finansami Przedsiębiorstwa. Funkcję moderatora spotkania pełnić będzie dr hab. Waldemar Rogowski, prof. SGH.

więcej

Jak być odpowiedzialnym liderem w czasach pandemii?

Szanowni Absolwenci, 20 stycznia o godz. 16:00 zapraszamy na interaktywny wykład dr. hab. Rafała Mrówki "Jak być odpowiedzialnym liderem w czasach pandemicznej transformacji?"

więcej

Jak umiejętnie wykorzystać LinkedIn?

"LinkedIn – jak wykorzystać jego możliwości do wsparcia swojej kariery?" to temat kolejnych warsztatów dla absolwentów SGH.

więcej

Nabór do IV edycji Programu Mentoringowego SGH rozpoczęty

Mentorzy-absolwenci SGH już po raz czwarty będą wspierali obecnych studentów w planowaniu i realizowaniu zawodowej drogi dzieląc się swoimi doświadczeniami i wiedzą. Program potrwa od grudnia 2020 do czerwca 2021 i po raz pierwszy będzie miał formułę online. Zapraszamy do zgłaszania się zarówno absolwentów uczelni do roli mentorów, jak i studentów w charakterze mentees. Nabór mentorów potrwa do 2 listopada.

więcej

 
 
​​
English version
 
 

 Wydarzenia

 
 

 Dyrektor Centrum