Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
ADMINISTRACJA SGH
Biuro Szkoły Doktorskiej : Biuro Szkoły Doktorskiej
Biuro Szkoły Doktorskiej
 

 Biuro Szkoły Doktorskiej

 
Witamy na stronie internetowej Szkoły Doktorskiej w Szkole Głównej Handlowej ​
w Warszawie. 

Celem Szkoły Doktorskiej SGH jest przygotowanie do prowadzenia prac badawczych, niezbędnych do napisania i obrony rozprawy doktorskiej oraz przekazanie najnowszej, światowej wiedzy z wybranych obszarów nauk społecznych oraz metodologii badań w zakresie efektów uczenia się dla kwalifikacji na poziomie 8 Polskiej Ramy Kwalifikacji.

Życzymy udanego roku akademickiego 2019/2020.
 

 Informacje

 

seminarium naukowe Kolegium Gospodarki Światowej SGH

seminarium naukowe Kolegium Gospodarki Światowej SGH nt. The Return of the Policy that Shall Not Be Named: Principles of Industrial Policy, w czasie którego odbędzie się prezentacja najnowszych wyników badań Międzynarodowego Funduszu Walutowego nt. polityki przemysłowej. Wyniki te przedstawią Dr Reda Cherif oraz Dr Fuad Hasanov (wykład i dyskusja w języku angielskim).

Więcej

Seminarium naukowe KGŚ

Seminarium naukowe nt. Doświadczenia wojny handlowej między USA i Japonią, a nowe kierunki polityki gospodarczej Japonii w okresie wojny handlowej między USA i Chinami, które odbędzie się w dn. 22 stycznia 2020 r. o godz. 15:00 w sali 134 bud. M w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie (ul. Madalińskiego 6/8).

Więcej

Summer Program on Responsible Capitalism

"Summer Program on Responsible Capitalism: Micro and Macro institutional Conditions of Transformation", June 16-19, 2018 - Venice, Italy.

Więcej

 
 
 

 Wydarzenia

 
 

 Władze Dziekańskie Szkoły Doktorskiej

 
 

 Masz Pytanie?

 
 
Masz pytanie?
Telefon:
E-mail:
Imię i nazwisko:
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej
Dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana pytanie. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych jest dostępnych tutaj

Masz pytanie?

Wypełnij formularz dostępny on-line. Kliknij NAPISZ.