Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie

Nagrody za najlepsze prace o ubezpieczeniach

2014-05-23 kategoria: informacja 

​Na Konkurs ogłoszony w październiku 2013 r. przez Rzecznika Ubezpieczonych, Fundację Edukacji Ubezpieczeniowej i Gazetę Ubezpieczeniową wpłynęło: 6 prac doktorskich, 26 prac magisterskich, 13 prac licencjackich oraz 12 prac podyplomowych. Jego wyniki ogłoszono 13 maja.

W kategorii prac magisterskich II miejsce zdobyła mgr Angelika Zakrzewska za pracę pt. „Świadomość ubezpieczeniowa i jej znaczenie w rozwoju rynku ubezpieczeniowego w Polsce". Promotorem pracy jest dr Marcin Kawiński.

W kategorii prac licencjackich II miejsce zajął Krzysztof Janek z pracą pt. „Zarządzanie zmianą społeczną na przykładzie systemu emerytalnego w Chile". Promotorem pracy jest prof. dr hab. Tadeusz Szumlicz. 

W kategorii prac podyplomowych I miejsce - Barbara Kornacka za pracę pt. „Formalno - prawne kryteria zadośćuczynienia za uszkodzenie ciała, uszczerbki na zdrowiu oraz z tytułu śmierci najbliższego członka rodziny". Promotorem pracy jest prof. dr hab. Romuald Holly.

Nagrodę za II miejsce w tej kategorii przyznano dwóm pracom ex aequo. Autorką jednej z nich jest Elżbieta Syropiatko. Jej praca nosi tytuł „Czynniki wpływające na kontynuację umów ubezpieczeń komunikacyjnych (osoby fizyczne/samochody osobowe)". Promotorem pracy jest prof. dr hab. Tadeusz Szumlicz.

Wyróżnienie Związku Banków Polskich otrzymała praca licencjacka Jakuba Kopińskiego pt. „Rynek usług bancassurance w Polsce i Niemczech – analiza porównawcza” napisana pod kierunkiem dr Joanny Ruteckiej.

Gratulujemy autorom i promotorom nagrodzonych prac!

Pełne wyniki konkursu

Archiwum