Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
ADMINISTRACJA SGH
Biuro do spraw Dostępności i Wsparcia Osób z Niepełnosprawnościami : Dział Spraw Osób z Niepełnosprawnościami | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Biuro do spraw Dostępności i Wsparcia Osób z Niepełnosprawnościami
 

 Biuro do spraw Dostępności i Wsparcia Osób z Niepełnosprawnościami

 
​Witaj na stronie poświęconej problematyce osób z niepełnosprawnościami, prowadzonej przez pracowników Biura do spraw Dostępności i Wsparcia Osób z Niepełnosprawnościami SGH. 

Zapraszamy niepełnosprawnych studentów i pracowników naszej Uczelni oraz wszystkie osoby zainteresowane problemami niepełnosprawnych do kontaktowania się z nami. Proszę zgłaszać zarówno sprawy indywidualne, jak i problemy o charakterze ogólnym. Spróbujemy pomóc w załatwieniu spraw indywidualnych, a sygnały w kwestiach ogólnych pomogą w przystosowaniu Uczelni do potrzeb i możliwości osób z niepełnosprawnościami.  

A zatem:
zadzwoń, napisz, przyjdź porozmawiać!
 

 Informacje

 

Dodatkowe lektoraty z języka obcego

W związku z realizacją projektu pt. „Inkluzywna SGH - bez barier w dostępie do edukacji (inSGH)” nr POWR.03.05.00-00-A063/21 dofinansowanego z Funduszy Europejskich oferujemy bezpłatne, dodatkowe lektoraty z języka obcego dla studentów i doktorantów SGH z niepełnosprawnością wzroku lub słuchu.

więcej

Realizujemy projekt wsparcia studentów z ASD

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie przystąpiła do udziału w projekcie Asystent studenta z ASD, realizowanego w ramach Działania 4.1 Innowacje społeczne, IV Osi Priorytetowej Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014 – 2020 Innowacje społeczne i współpraca ponadnarodowa.

więcej

Inkluzywna SGH – bez barier w dostępie do edukacji (inSGH)

Miło jest mi poinformować Państwa, że SGH otrzymała dofinansowanie w ramach programu Uczelnia dostępna III. W związku z tym, w okresie 01.11.2021 do 31.10.2023. nasza uczelnia będzie realizowała projekt pt. Inkluzywna SGH – bez barier w dostępie do edukacji (inSGH).

więcej

Program terapeutyczny dla młodych osób z niepełnosprawnością

Towarzystwo Pomocy Młodzieży zaprasza studentki i studentów do udziału w programie terapeutycznym „Pomoc młodym osobom z niepełnosprawnością”.

więcej

Oko w oko z osobą niewidomą

W majowym numerze Gazety SGH ukazał się artykuł autorstwa Moniki Woźnialis i Jarosława Gniatkowskiego, którzy odbywali praktyki zawodowe w Centrum Kariery i Relacji z Absolwentami oraz w Biurze Spraw Osób Niepełnosprawnych SGH.

więcej

 
 
 

 Wydarzenia

 
 

 Kierownik Biura