Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie

Wsparcie psychologiczne

2018-03-19 kategoria: informacja 

​Szanowni Państwo!

W trosce o jakość życia całej naszej społeczności stworzyliśmy możliwość uzyskania bezpłatnej fachowej pomocy psychologicznej dla studentów i pracowników Uczelni, którzy odczuwają potrzebę wsparcia.

Być może doświadczają Państwo ostatnio jakichś trudności w kontakcie ze studentami lub współpracownikami – zauważają objawy wypalenia zawodowego, spadek satysfakcji z wykonywanej pracy, narastające konflikty i nieporozumienia we wzajemnych relacjach, agresywne lub zaskakujące zachowania, na które trudno reagować, własny niepokój, irytację lub inne trudności, które budzą Państwa obawy.
W każdym z powyższych przypadków umożliwiamy Państwu skorzystanie z bezpłatnych i poufnych konsultacji z psychologiem, które pomogą:


 

  • lepiej zrozumieć zachowania własne i innych, swoje uczucia i potrzeby oraz doświadczane trudności,

  • uzyskać potrzebny dystans i rozwinąć odporność emocjonalną,

  • budować bardziej satysfakcjonujące relacje z innymi i czerpać z nich więcej zadowolenia,

  • poczuć większy wpływ na własne życie, podejmować bardziej świadome decyzje, wprowadzić w życie potrzebną zmianę,

  • budować autorytet w oparciu o świadome korzystanie z własnych, naturalnych zasobów osobowościowych.


Oferujemy godzinne sesje wsparcia psychologicznego lub krótsze 15-20 minutowe konsultacje podczas otwartego dyżuru psychologicznego. Konsultacje prowadzi Barbara Kowalewska – psycholog z 15-letnim stażem.

Informacje dotyczące wsparcia psychologicznego dostępne są na stronie:

www.sgh.waw.pl/pomocpsychologiczna/

Zachęcam do korzystania z przygotowanej przez Uczelnię oferty wsparcia.

Łączę pozdrowienia
dr Marcin Dąbrowski
kanclerz SGH


***
„Sylwetka dyżurującego psychologa”

Konsultacje prowadzi Barbara Kowalewska – psycholog z 15 letnim stażem w pracy z ludźmi. Zajmuje się pomocą, doradztwem i edukacją psychologiczną, prowadzi konsultacje psychologiczne, zaawansowane treningi interpersonalne, szkoli trenerów w zakresie kompetencji psychospołecznych i superwizuje ich pracę. Ukończyła podyplomowy Kurs Pomocy Psychologicznej przy Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA (rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne), pierwszą fazę szkolenia w zakresie prowadzenia psychoterapii i treningów rozwoju osobistego w nurcie psychologii zorientowanej na proces oraz szereg szkoleń kształcących w zakresie różnych metod psychoterapeutycznych (m.in. focusingu, DMT, gestalt). Ukończyła także dwuletnią praktykę psychoterapeutyczną w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie wspierając osoby z zaburzeniami psychotycznymi. Pracuje pod stałą superwizją.

Archiwum