Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie

Zawieszone zajęcia od 12 do 25 marca 2020 r.

2020-03-11 pl kategoria: informacja 

​W związku z komunikatem MNiSW zajęcia w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie zostają zawieszone od 12 marca do 25 marca br. Dotyczy to:

  • zajęć dydaktycznych na studiach I, II stopnia, studiach doktoranckich i w Szkole Doktorskiej, na kursach, szkoleniach i studia podyplomowych, w tym MBA oraz innych formach kształcenia odbywających się w SGH, realizowanych w formie tradycyjnej (bezpośredniego kontaktu),
  • obron prac dyplomowych i wszelkich egzaminów,
  • konsultacji realizowanych w formie tradycyjnej (bezpośredniego kontaktu),
  • zajęć organizowanych w ramach AZS.
Ponadto wstrzymane zostają spotkania organizacji studenckich, w tym zespołów artystycznych, zaplanowane na terenie Uczelni, jak również zamknięte zostają czytelnie w Bibliotece SGH.
 
Zajęcia organizowane w formach kształcenia na odległość prowadzone są w dotychczasowym trybie. Uczelnia przygotowuje rozwiązania organizacyjne i infrastrukturalne umożliwiające realizację programu kształcenia w jak najszerszym zakresie z zastosowaniem kształcenia na odległość.
 
Badania naukowe i działalność administracyjna Uczelni odbywa się na dotychczasowych zasadach. Obowiązuje zarządzenie Rektora z dnia 10 marca 2020 r. w sprawie przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2 wywołującego chorobę COVID-19 wśród członków społeczności Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.
 
Zgodnie z komunikatem MNiSW ograniczenia wprowadzone rozporządzeniem nie wpływają na procedurę wyboru władz uczelni, która powinna być kontynuowana. Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego zaznacza, że na razie nie przewiduje zmian w kalendarzu rekrutacji na studia.

Archiwum