Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie

Zapraszamy do udziału w akcji "Uwolnij książkę"

2019-04-11 ckirza kategoria: informacja 

Odbywający się podczas Święta SGH trzeci już finał akcji „Uwolnij książkę” to doskonała okazja do wymiany, podarowania bądź pozyskania ciekawej publikacji o tematyce ekonomicznej. 
Zapraszamy studentów, absolwentów i pracowników do wiosennego przeglądu półek z książkami. Być może są na nich pozycje o tematyce ekonomicznej bądź finansowej, których Państwo już nie potrzebujecie, a które mogą przydać się innym członkom społeczności akademickiej? Książki, które zechcecie Państwo przekazać, można przynosić do punktu zbiórki w Centrum Kariery i Relacji z Absolwentami do 7 maja (pokój 134/bud. G). 
 
10 maja w godzinach 10:00–14:00 na Auli Spadochronowej wszystkie publikacje o tematyce ekonomicznej, finansowej i pokrewnej będą udostępnione studentom, absolwentom i pracownikom.
 
 
A może posiadacie Państwo ciekawe lektury dla dzieci, młodzieży lub dorosłych, które chętnie przekażecie innym?
Między 23 kwietnia a 26 maja do punktu zbiórki w Centrum Kariery i Relacji z Absolwentami można także przynosić książki dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Włączając się do akcji Wielkiej Zbiórki Książek 2019 prowadzonej przez Fundację Zaczytani.org, możemy wesprzeć tworzenie bibliotek w szpitalach, hospicjach, domach dziecka, domach pomocy, świetlicach wiejskich i środowiskowych i centrach aktywności lokalnej.
Ważne jest, aby książki te były wydane po roku 2000 i znajdowały się w bardzo dobrym stanie technicznym – takim, jakie przekazaliby Państwo swoim bliskim lub jakie sami chcieliby Państwo otrzymać.
Zebrane książki spakujemy i przekażemy do magazynu Zaczytani.org do 1 czerwca.

 

Centrum Kariery i Relacji z Absolwentami
kariera@sgh.waw.pl
(22) 564 94 72

Archiwum