Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
ADMINISTRACJA SGH
Reklamowe : Newsletter
Oficyna Wydawnicza - Współpraca - Reklamowe
 

 Newsletter

 

​Ponieważ misją Oficyny Wydawniczej SGH jest krzewienie nauki w postaci słowa pisanego, a celem dotarcie z ofertą wydawniczą do jak największego grona potencjalnych odbiorców, stworzyliśmy bazę newsletterową. Liczy ona ponad 2000 adresów mailowych, na które wysyłamy newslettera informującego o każdej nowości wydawniczej OW oraz akcjach promocyjnych.

Są dwa różne podziały bazy: 

  • pod względem przynależności do danych instytucji (np. biblioteki – 129 adresów; księgarnie – 65 adresów; konkretne uczelnie, w tym SGH – studenci: 318 adresów; kadra: 115 adresów itd.; według stanu na koniec 2013 roku)
  • pod względem danej dyscypliny naukowej (np. zarządzanie, finanse, biznes/handel itd.).

Informacje newsletterowe wysyłamy przeważnie w poniedziałki, środy i piątki, w zależności od zapotrzebowania. W standardowej wiadomości zawarte są następujące elementy: hasło reklamowe, okładka reklamowanej nowości wydawniczej, link odsyłający do witryny książki w naszej księgarni internetowej www.wydawnictwo.sgh.waw.pl, spis treści, krótki opis, cena książki oraz dane teleadresowe wraz z polecaną inną publikacją pozostającą w tematyce prezentowanej nowości wydawniczej.

Zachęcamy do zapisania się do newslettera OW – to najlepszy sposób na to, by obserwować na bieżąco, co nowego publikujemy, kto i co nowego napisał, a także na nieprzegapienie okazji do skorzystania z proponowanych promocji.

Najprostszą drogą jest napisanie do nas maila na adres: wydawnictwo@sgh.waw.pl z prośbą o przesyłanie newslettera – albo o każdej nowości wydawniczej, albo z tylko wybranej dziedziny/wybranych dziedzin.