Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
ADMINISTRACJA SGH
O Oficynie : O Oficynie – Oficyna Wydawnicza | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Oficyna Wydawnicza - O Oficynie
 

 O oficynie

 

Obecna działalność

Oficyna Wydawnicza SGH proponuje w swojej ofercie publikacje z zakresu szeroko rozumianej ekonomii, w tym ekonometrii, nauk matematycznych, zarządzania, marketingu, finansów i bankowości czy statystyki, a także nauk humanizujących, jak filozofia, socjologia, prawo, stosunki międzynarodowe. Autorzy wydający tu prace są uznanymi autorytetami środowiska naukowego, dlatego wiedza przekazywana na kartach książek jest tak cenna dla studentów, służąc jednocześnie pogłębieniu wiedzy biznesmenów, polityków i menedżerów różnych szczebli zarządzania.

Powstające tu publikacje (według rankingu wydawnictw uczelnianych za 2008 rok zajmujemy drugie miejsce pod względem wydawanych tytułów - w 2008 roku wydaliśmy ich 149) poddawane są starannej obróbce edytorskiej. Mimo przeciwnego trendu na rynku, wciąż dużą wagę przykładamy do redakcji trafiających do nas tekstów, kładąc nacisk na pracę nad językiem przekazu - aby "odpowiednie dać rzeczy słowo".

W chwili obecnej mamy do zaoferowania blisko 400 tytułów, które znajdują się w sprzedaży na terenie całego kraju. Najprościej zdobyć nasze książki za pośrednictwem witryny internetowej - www.wydawnictwo.sgh.waw.pl - gdzie obowiązuje stały rabat 10%. Zebrane są tu wszystkie pozycje będące aktualnie w sprzedaży (łatwe do zidentyfikowania dzięki skanom okładek), opatrzone dodatkowo krótką charakterystyką i spisem treści.

Przeglądem publikacji wydawanych i sprzedawanych przez Oficynę jest także Oferta wydawnicza.

 

Imprezy wydawnicze

Oficyna Wydawnicza SGH towarzyszymy tematycznie ze swoją ofertą wielu konferencjom i sympozjom organizowanym przede wszystkim na terenie SGH, ale nie tylko.
Nasze stoiska można znaleźć na ogólnopolskich targach wydawniczych.